Start » Branża eventów spotkań, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Organizacja szkoleń

Stawki trenerów

28 czerwca 2010 2 759 views 0 Komentarzy

Wykonując zawód trenera daje możliwość zarobienia większych pieniędzy niż przeciętne wynagrodzenia Polaka

Aby moc wykonywać zawód trenera należy mieć stosowne wykształcenie, certyfikaty potwierdzające jego kwalifikacje oraz posiadać dobrą praktykę zawodową. Należy jednak pamiętać, że droga do tego zawodu nie należy do najłatwiejszych.

Certyfikaty trenerskie to bardzo ważny atut, gdy staramy się o pracę. Dla wielu ludzi jest to jednakże uzupełnienie studiów podyplomowych trenerskich, które w należyty sposób przygotują do zawodu.

Bardzo często to trener ustala stawki i liczbę szkoleń w miesiącu. Stawki trenera są uzależnione od jego doświadczenia i sukcesu, im ono jest wyższe to tez wynagrodzenie jest wyższe. Stawka zależy także od województwa, liczby kursantów, natomiast średnio stawka za godzinę szkolenia wynosi mniej więcej 70 PLN. Zdarza się, że waha się w granicach 400- 500 PLN, a to powoduje, że dziennie możemy zarobić wręcz do 2 tysięcy. Najlepsi zarabiają więcej.

Zawód trenera to bardzo przyszłościowa profesja. Nielimitowany czas pracy, sposobność poznania wielu nowych ludzi, wysokie zarobki przyciągają do tego zawodu.

Sprawdź najlepszych trenerów na: http://www.szkolenia24h.pl/trenerzy/ 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.