Start » Bez kategorii, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Konferencje

Sale konferencyjne w Polsce

1 września 2016 1 827 views 0 Komentarzy

Branża konferencyjna w Polsce z każdym dniem rośnie w siłę, czego efektem jest coraz liczniejsze powstawanie nowoczesnych sal biznesowych.

Polska w ciągu ostatnich lat dogoniła konferencyjną czołówkę Europy i jest dziś atrakcyjnym miejscem spotkań nawet dla ludzi z zagranicy. Większość nowych obiektów posiadających sale konferencyjne standardem wcale nie ustępuje zachodnim odpowiednikom. Uwagę zwraca zwłaszcza różnorodność polskich miejsc na konferencje, są wśród nich nie tylko typowe centra konferencyjno-szkoleniowe czy hotele, ale i stadiony, hale widowiskowe, zamki, pałace, ośrodki wypoczynkowo-biznesowe, teatry, ośrodki jeździeckie.

Duża konkurencja wśród obiektów wyposażonych w sale konferencyjne powoduje, że wiele z nich oferuje zbliżone ceny i warunki. Poszukiwanie odpowiedniego miejsca biznesowego może więc zająć trochę czasu, chyba że skorzystamy z profesjonalnego portalu konferencyjnego. Takim jest właśnie www.e-konferencje.pl.

Serwis skupia obiekty biznesowo-wypoczynkowe z całej Polski – od Bałtyku, aż po Tatry. Przez 10 lat zebrało się w nim ponad 2000 prezentacji obiektów, w tym takie uznane marki jak Hotel Polonia Palace, Hotel MDM, Pałac Prymasowski, Centrum Kongresowe Targi Kielce, Radisson Blu Hotel Kraków, Hotel Zamek Ryn****, Windsor Palace Hotel & Conference Center, Centrum Konferencyjne Willa Decjusza. Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, Hotel Żubrówka **** w Białowieży czy Centrum Biznesowe Faktoria. Więcej obiektów promujących sale konferencyjne na www.e-konferencje.pl można zobaczyć na tej stronie.

Korzystanie z katalogu sal konferencyjnych e-konferencje.pl znacznie skraca czas poszukiwań ponieważ  w jednym miejscu zgromadzonych zostało większość godnych uwagi obiektów konferencyjnych, w dodatku posegregowanych według województw i miast. Za pomocą laptopa czy telefonu można sprawdzić prezentację interesującego nas ośrodka, łącznie z danymi na temat ilości i wielkości sal, noclegów, restauracyjnego menu czy pakietu atrakcji dodatkowych. W zakładce „oferty specjalne” regularnie natomiast pojawiają się gotowe pakiety czy promocje organizowane przez hotele i centra konferencyjne.

Polecamy artykuł  http://www.organizatorzyimprez.pl/artykul,1035,sale-konferencyjne.html

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.