Start » Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Konferencje

Sale konferencyjne na lato

4 czerwca 2014 1 769 views 0 Komentarzy

Okres wakacyjny przed nami lecz nie oznacza to iż obiekty konferencyjne też mają wakacje, konferencje są również organizowane w okresie letnim z tym że z nieco mniejszą częstotliwością niż w sezonie. Latem wybierajmy sale konferencyjna, która jest położona daleko od miejskiego zgiełku, trzeba skorzystać z sprzyjającej pogody i zorganizować konferencje w hotelu położonym na łonie natury wśród jezior i lasów lub nad morzem.

Poniżej polecamy kilka hoteli sam raz na organizowanie konferencji late

Hotel Senator

Podczas wakacji region Morza Bałtyckiego jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków podróży przez Polaków. Klienci biznesowi podczas tego gorącego okresu mogą zorganizować konferencje nad morzem w Hotel Senator. Obiekt położony jest w Dźwirzynie nieopodal Kołobrzegu. Spokój i świetne warunki do pracy oraz wypoczynku zapewnia sąsiedztwo plaży i otoczenie sosnowego lasu. Do dyspozycji klientów są trzy nowoczesne sale konferencyjne, a także 200-osobowa sala kinowa z możliwością tłumaczeń symultanicznych.
Pełna prezentacjaHotelu Senator dostępna jest w serwisie www.konferencyjne.pl pod tym linkiem.

Hotel NARVIL Conference & Spa 

Serock, który znajduje się wśród lasów nad rzeką Narew. Jest doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji dla gości szukających miejsca gdzie można spędzić zdrowo i aktywnie weekend z rodziną oraz zrelaksować się w centrum SPA. Czterogwiazdkowy Hotel Narvil posiada 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA zł 12 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno – rozrywkowe, a w tym: klub nocny, dyskotekę, kręgielnię, basen, squash, miejsca zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami. Największa sala konferencyjna (blisko 1650 m²) może pomieścić ok. 1200 osób w układzie bankietowym. Pełna prezentacja Hotelu Narvil dostępna jest w serwisie www.e-konferencje.pl pod tym linkiem

Zalesie Mazury Active Spa

Ośrodek konferencyjny Wellness & Spa w centrum Warmii i Mazur. Położony jest jedyne 18km od Olsztyna- doskonała lokalizacja pozwala dojechać na nas w 3 godziny z Warszawy i 2,5 godziny z Trójmiasta. Organizacja firmowej imprezy integracyjnej, konferencji lub szkolenia w Zalesiu to czysta przyjemność. Posiada 6 letnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń dla Klientów biznesowych, firm i instytucji z terenu całego kraju. Byli już u nas Ci najwięksi jak również i Ci najmniejsi – każdy bez względu na rozmiar firmy jest traktowany przez nas w sposób profesjonalny. Posiadamy 5 komfortowo wyposażonych sal konferencyjnych, w których możliwe jest zorganizowanie zarówno małego spotkania biznesowego jak też dużej konferencji dla 200 osób.Pełna prezentacja hotelu Zalesie Mazury Active Spa dostępna jest w serwisie www.e-konferencje.pl pod tym linkiem

Hotel Nawigator

Położona u stóp Pienin i Beskidu Sądeckiego Szczawnica należy do najpiękniejszych kurortów uzdrowiskowych w Polsce. W samym sercu pienińskiego uzdrowiska położony jest Hotel Nawigator, który zdecydowanie warto polecić na sezon wakacyjny 2014. Hotel Nawigator to wszechstronny ośrodek konferencyjno-biznesowy, który udostępnia 120 miejsc noclegowych oraz cztery nowoczesne sale biznesowe. Największa sala o powierzchni 73 m² może pomieścić do 70 osób, pozostałe o powierzchni 37 m² sprawdzają się jako miejsca na obrady panelowe lub mniejsze spotkania. Pełna prezentacja Hotelu Nawigator  tutaj.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.