Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: zabawa

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe, Wydarzenia »

[16 listopada 2010 | Możliwość komentowania Święto Andrzejek została wyłączona | 1 799 views]
Święto Andrzejek

Andrzejki przypadają w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja, patrona Szkocji, Grecji i Rosji.

Branża eventów spotkań, Targi, Wydarzenia »

[5 listopada 2010 | Możliwość komentowania Międzynarodowa konferencja naukowa na temat gier w Poznaniu została wyłączona | 1 426 views]
Międzynarodowa konferencja naukowa na temat gier w Poznaniu

Na czym polega przyjemność grania w gry, w jaki sposób mogą być one użyteczne, kiedy przyjemność idzie w parze z użytecznością, a kiedy stają się one zaciekłymi rywalkami – m.in. o tych zagadnieniach będą dyskutować uczestnicy VI międzynarodowej konferencji naukowej z cyklu „Kulturotwórcza funkcja gier”. Spotkanie odbędzie się w dniach 13-14 listopada w Poznaniu.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[18 października 2010 | Możliwość komentowania Zabawa w Halloween została wyłączona | 2 393 views]
Zabawa w Halloween

Historia Halloween sięga dalej niż by się to mogło wydawać. Tradycje świętowania  zapoczątkowano około 2000 lat temu, wywodzące się z celtyckiego obrządku Samhain. Dziś najhuczniej obchodzi się je w USA i Irlandii, jednak tradycja ta dobrze przyjęła się w innych krajach, także w Polsce.
Halloween na całym świecie obchodzony jest w nocy 31 października. Celtowie wierzyli, że w ten dzień zaciera się granica między światem zmarłych a żywych, dlatego by odstraszyć złe duchy, zakładali specjalnie przygotowane stroje i maski, które imitowały demony i upiory. By przegonić złe zjawy, tańczono wokół ogniska, …

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[15 marca 2010 | Możliwość komentowania Animator rozrywki została wyłączona | 2 370 views]

Animator czasu wolnego, animator rozrywki to nazwa stanowiska pracy w turystyce, hotelarstwie, definiuję ona  pracownika, który zajmuje  się organizacją czasu wolnego ludzi, przebywających w ośrodkach wczasowych i turystycznych, imprezach towarzyszących w tym też imprezach integracyjnych. Jego praca polega na zachęcaniu turystów do aktywnego wypoczynku, wspólnej zabawy, niezależnie od zainteresowań, stopnia aktywności fizycznej czy wieku.

Bez kategorii, Branża eventów spotkań, Imprezy plenerowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[10 marca 2010 | Możliwość komentowania Impreza plenerowa dla dzieci została wyłączona | 4 780 views]
Impreza plenerowa dla dzieci

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a co za nią idzie więcej słońca, spacerów  i zabaw na świeżym powietrzu. Event plenerowy ma wiele plusów: daje tobie możliwość zbliżenia się do dzieci oraz spędzenia z nimi więcej czasu. To doskonała  formą rozrywki i nawiązywania zdrowych relacji między sobą. Ponadto każda plenerowa impreza o charakterze familijnym – łączy w sobie atrakcje dla dzieci i dorosłych. Także będzie to również dla ciebie czas niezapomniany?

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Przyjęcia okolicznościowe, Wesela śluby »

[5 lutego 2010 | Możliwość komentowania Imprezy w przebraniach została wyłączona | 2 254 views]
Imprezy w przebraniach

Przebieranie jest fajne, każdy kto chociaż raz był na balu przebierańców doskonale o tym wie. To właśnie bale kostiumowe z dziecięcych lat pozostają w naszej pamięci na długie lata, dlaczego zatem nie spróbować wkomponować zabawy w przebraniu w dzisiejsze imprezy rozrywkowe?

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe »

[1 lutego 2010 | Możliwość komentowania Scenariusz imprezy firmowej została wyłączona | 11 432 views]
Scenariusz imprezy firmowej

Scenariusz imprezy firmowej uzależniony jest przede wszystkim od celu, jaki chce się osiągnąć. On także warunkuje gry i zabawy, w jakich biorą udział zebrani. Bez względu jednak na motywatory, każdy zleceniodawca chciałby zorganizować swoim pracownikom, bądź kontrahentom niepowtarzalną imprezę z niecodziennymi atrakcjami.

Bale, bankiety, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[29 stycznia 2010 | Możliwość komentowania Karnawał kiedyś a dziś została wyłączona | 3 513 views]
Karnawał kiedyś a dziś

Określenie karnawał pochodzi od łacińskiego wyrażenia ?carrus navalis? oznaczający ukwiecony wóz boga urodzaju Bachusa o kształcie łodzi lub rydwanu, pełen obfitości, znany już w starożytnym Egipcie i Grecji.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[22 stycznia 2010 | Możliwość komentowania Bal maturalny 2010 została wyłączona | 1 views]
Bal maturalny 2010

Nadchodząca studniówka z pewnością jest bardzo emocjonalnym momentem dla wszystkich maturzystów. Muszą zadecydować o swojej przyszłości zawodowej i wybrać kierunek studiów. Nie bez znaczenia jest także dla nich wybór uczelni, a tym samym miasta nauki, które z pewnością wpłynie na ich kontakty towarzyskie. Wcześniej jednak przed maturzystami jeszcze jedno wydarzenie, niemniej emocjonujące od matury – studniówka.

Bale, bankiety, Imprezy plenerowe »

[1 stycznia 2010 | Możliwość komentowania Karnawał w Rio de Janeiro została wyłączona | 14 059 views]
Karnawał w Rio de Janeiro

Wielki tańczący tłum ludzi, pokazy najlepszych szkół samby, półnadzy tańcerze, morze alkoholu i tysiące zachwyconych turystów – to karnawałowe szaleństwo w Brazylii.
Karnawał w Rio de Janeiro rozpoczyna się najczęściej parę dni przed środą popielcową – karnawał zaczyna się w ostatni piątek przed środą popielcową i trwa przez pięć dni. Burmistrz oddaje symbolicznie  klucze miasta szkołom samby, które znakomicie reprezentują je. Karnawał w Rio rozpoczyna się w 2010 roku 11 lutego i trwa do 16 lutego
Brazylijczycy potrafią świętować okres pomiędzy adwentem a Postem najlepiej na świecie. Z całego świata zjeżdżają się turyści by …