Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: wrocław

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Wydarzenia »

[14 marca 2011 | Możliwość komentowania Już w najbliższą środę kolejna impreza z cyklu Szał Baj Najt! została wyłączona | 1 161 views]
Już w najbliższą środę kolejna impreza z cyklu Szał Baj Najt!

Masz anielska cierpliwość, a może jesteś diabłem wcielonym?

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Wydarzenia »

[21 lutego 2011 | Możliwość komentowania Kolejna impreza Szał Baj Najt!!! została wyłączona | 1 382 views]
Kolejna impreza Szał Baj Najt!!!

Zrzeszenie Studentów Polskich działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu organizuje kolejną imprezę przebieraną z cyklu Szał Baj Najt!!! Tym razem tematem przewodnim są lata 80te. Impreza będzie miała miejsce 23.02.2011r. w klubie Senso, rozpoczęcie o godz. 21.00.
Stęskniliście się? JUŻ PO SESJI! Czas najwyższy na kolejną edycję SZAŁ BAJ NAJT! Tym razem tematem przewodnim: ponownie lata 80TE! Przylansuj się strojem  w stylu  Madonny, przyodziej ortalionowy  oldschool, relaksy czy też drapieżną panterkę i daj się porwać magii kolorów i wzorów!! Jak zawsze planujemy liczne …

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy okolicznościowe, Wydarzenia »

[16 listopada 2010 | Możliwość komentowania Szał Baj Najt! została wyłączona | 1 845 views]
Szał Baj Najt!

AHOJ! 24.11 (środa) 18sta już edycja imprez przebieranych Szał Baj Najt! Tym razem wypływamy w dziki rejs do Senso na SBN pod hasłem The Pirate Bay!
Więc pochwal się kondycją bosmana, obudź w sobie czar syreny i szaleństwo pirata, rejdując kotwicę przed SENSO o godz. 21!  Daj się ponieść namiętności fal na parkiecie i zgarnij piracki skarb za najlepsze przebranie! Happy hour do 22 , morze drinków w super cenach oraz piwo za 5 zł! Załapywanie dziobem piachu: dozwolone!
Nie może Cię tam zabraknąć!!
KLUB SENSO
Wrocław

Bez kategorii »

[8 listopada 2010 | Możliwość komentowania Moya Brennan (CLANNAD) na 4 koncertach w Polsce! została wyłączona | 1 593 views]
Moya Brennan (CLANNAD) na 4 koncertach w Polsce!

Moya Brennan, główny głos legendarnej grupy Clannad, pojawi się ponownie w Polsce na czterech koncertach. Na przełomie listopada i grudnia Moya odwiedzi Wrocław, Poznań, Warszawę oraz Gdańsk.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[27 października 2010 | Możliwość komentowania Melanie Fiona zagra we Wrocławiu została wyłączona | 1 346 views]
Melanie Fiona zagra we Wrocławiu

8 grudnia we wrocławskim klubie Eter wystąpi Melanie Fiona- jedno z największych odkryć ostatniego czasu, popularność przyniosły jej takie hity jak „Monday Morning” i „Give It To Me Right”.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[17 września 2010 | Możliwość komentowania Deep Purple w Polsce została wyłączona | 1 502 views]
Deep Purple w Polsce

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Targi »

[16 września 2010 | Możliwość komentowania Ciekawe Imprezy we Wrocławiu została wyłączona | 2 335 views]
Ciekawe Imprezy we Wrocławiu

Wrocław to jedno z największych ośrodków kulturalnych w naszym kraju. Lista imprez kończących rok 2010 jest imponująca. Odbędą się tu koncerty wielkich światowych gwiazd – Joe Cockera, Deep Purple i Jean Michel Jarre’a, polskich muzyków – Ani Dąbrowskiej, Marii Peszek, Kultu, Maryli Rodowicz. Z imprez sportowych fani koszykówki zobaczą jedną z najlepszych drużyn europejskich – Maccabi Tel Awiw oraz legendarnych Harlem Globettroters.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[15 września 2010 | Możliwość komentowania Światowe Dni Muzyki została wyłączona | 1 356 views]
Światowe Dni Muzyki

Wrocław został wybrany do organizacji Światowych Dni Muzyki MTMW w październiku 2014 r. Jest to prestiżowy festiwal poświęcony muzyce współczesnej organizowany od 87 lat, co roku w innym kraju. Unikalna forma tego festiwalu polega na tym, że prezentuje on muzykę współczesną z różnych stron świata, co gwarantuje ogromną rozmaitość repertuaru. Jest tutaj miejsce dla uznanych artystów, jak również dla debiutantów pragnących zaprezentować swoje utwory przed światową publicznością.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[7 września 2010 | Możliwość komentowania Koncert Joe Cockera we Wrocławiu została wyłączona | 1 885 views]
Koncert Joe Cockera we Wrocławiu

Jeden z najpopularniejszych muzyków na świecie Joe Cocker – wystąpi 6 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Będzie to jedyny koncert w Polsce w ramach trasy „Hard Knocks Tour 2010”.

Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe »

[25 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Dni Fantastyki 2010 została wyłączona | 1 973 views]
Dni Fantastyki 2010

W weekend 25 -27 czerwca leśnicki zamek kolejny raz dozna niezwykłej przemiany. Stanie się on portalem, który przeniesie uczestników imprezy w mroczne, tajemnicze i niedostępne zakamarki fantastycznych krain.