Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: organizowanie imprez

imprezy »

[27 listopada 2013 | Możliwość komentowania Impreza andrzejkowa została wyłączona | 1 218 views]

Przed nami imieniny Andrzeja niby zwykłe imieniny ale jednak nie do końca, bowiem w wigilie śniętego Andrzeja mamy Andrzejki, wieczór w którym organizujemy huczne imprezy z nieodłożonym ich elementem wróżbami. 

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe »

[22 października 2013 | Możliwość komentowania Zabawa w Halloween została wyłączona | 1 786 views]

Jesień nie koniecznie musi być ponura i nudna, bowiem w okresie jesienniej jest kilka ciekawych imprez, które mogą sprawić iż stanie się ona nieco przyjaźniejszą.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Targi, Wesela śluby, Wydarzenia »

[11 października 2011 | Możliwość komentowania ZŁOTE LAURY GASTRO – HOTEL ROZDANE! została wyłączona | 2 098 views]

Organizator Targów Gastro-Hotel powołał do życia kolejną ambitną formułę, której misją jest rozwój, promowanie i aktywizacja branż gastronomicznej, hotelarskiej i cukierniczej. By uhonorować najbardziej aktywnych, innowacyjnych uczestników rynku ufundowano Laur Gastro-Hotel ? wyróżnienie, które ma być znakiem jakości, profesjonalizmu i rzetelności jego laureatów.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Przyjęcia okolicznościowe, Wesela śluby, Wydarzenia »

[27 października 2010 | Możliwość komentowania Impreza sylwestrowa w górach została wyłączona | 1 382 views]
Impreza sylwestrowa w górach

Jeżeli chcesz spędzić nadchodzący sylwester w górach, już teraz nadszedł czas by się rozejrzeć za ofertami hoteli i ośrodków turystycznych, które przygotowały wiele atrakcji dla gości. Czasu coraz mniej, a ilość chętnych na sylwestrowe szaleństwo w górach wzrasta.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[18 października 2010 | Możliwość komentowania Zabawa w Halloween została wyłączona | 2 393 views]
Zabawa w Halloween

Historia Halloween sięga dalej niż by się to mogło wydawać. Tradycje świętowania  zapoczątkowano około 2000 lat temu, wywodzące się z celtyckiego obrządku Samhain. Dziś najhuczniej obchodzi się je w USA i Irlandii, jednak tradycja ta dobrze przyjęła się w innych krajach, także w Polsce.
Halloween na całym świecie obchodzony jest w nocy 31 października. Celtowie wierzyli, że w ten dzień zaciera się granica między światem zmarłych a żywych, dlatego by odstraszyć złe duchy, zakładali specjalnie przygotowane stroje i maski, które imitowały demony i upiory. By przegonić złe zjawy, tańczono wokół ogniska, …

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[1 października 2010 | Możliwość komentowania Biegnij Warszawo została wyłączona | 1 582 views]
Biegnij Warszawo

Warszawa ma szansę po raz kolejny potwierdzić, że jest polską stolicą biegową. W niedzielę 3 października 10 tysięcy osób stanie na starcie największej tego typu imprezy biegowej w Europie Środkowej – Biegnij Warszawo.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby »

[29 września 2010 | Możliwość komentowania Event a ochrona własności intelektualnej została wyłączona | 1 447 views]
Event a ochrona własności intelektualnej

– Niektóre elementy eventu – szczególnie te o charakterze twórczym – podlegają ochronie prawnej. Dotyczyć to może scenariusza, scenografii, oprawy graficznej i muzycznej, a gdy mamy do czynienia z eventem w postaci koncertu, występu, kabaretu – chroniona jest treść tych występów, jak tekst, muzyka, artystyczne wykonanie. Jednak sam pomysł na event takiej ochronie nie podlega.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[23 września 2010 | Możliwość komentowania „HIGH SCHOOL MUSICAL” gościnnie w SALI KONGRESOWEJ w Warszawie została wyłączona | 2 481 views]
„HIGH SCHOOL MUSICAL” gościnnie w SALI KONGRESOWEJ w Warszawie

Największy telewizyjny przebój wszech czasów znów – na specjalne życzenie publiczności – znów na scenie warszawskiej Sali Kongresowej!

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[17 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Metal Hammer Festival 2010 w Katowicach została wyłączona | 1 758 views]
Metal Hammer Festival 2010 w Katowicach

27 sierpnia wielkie święto dla fanów dobrej muzyki. W Katowickim spodku odbędzie się Metal Hammer Festival, a gwiazdą wieczoru będzie amerykańska kapela Korn.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wydarzenia »

[12 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Imprezy w Polsce została wyłączona | 1 861 views]
Imprezy w Polsce

Jeszcze kilkanaście lat temu, Polacy mogli tylko pomarzyć o takim zestawie imprez, festiwali i koncertów, jaki mają obecnie, występują na nich światowe gwiazdy muzyki, które w ostatnich latach chętnie przyjeżdżają do naszego kraju.