Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: organizatorzy konferencji

imprezy, Imprezy firmowe, Konferencje, Wydarzenia »

[24 stycznia 2012 | Możliwość komentowania Jak połączyć konferencję z wieczornym eventem – doradza Katarzyna Bobowska, zarządca Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza została wyłączona | 1 576 views]

Organizacja konferencji połączonej z wieczornym eventem oznacza czasami konieczność przygotowania dwóch spotkań, które odbędą się jedno po drugim.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Konferencje, Targi, Wydarzenia »

[27 lipca 2011 | Możliwość komentowania Organizatorzy konferencji została wyłączona | 1 592 views]
Organizatorzy konferencji

Zaplanowanie  konferencji to odpowiedzialne i czasochłonna praca, które wymaga zaangażowania wielu narzędzi. Natomiast jeśli  nie chcemy mieć tyle spraw na głowie, warto zlecić to profesjonalnym firmom, które zajmują się organizowaniem imprez, spotkań biznesowych, konferencji i  kongresów.
Zleceniodawca czuwa nad całością zadania, jednak jego rola ograniczona zostaje do kontrolowania przygotowań. Firmy które dbają o organizacje konferencje zajmą się m. in. wyborem właściwego obiektu. Odpowiednie miesce na zorganizowanie konferencji, ma spore znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia – pod uwagę trzeba wziąć choćby liczbę gości, noclegów itp. Więcej o wyborze miejsca na konferencji można …

Branża eventów spotkań, Konferencje, Wydarzenia »

[9 maja 2011 | Możliwość komentowania Konferencja nad morzem… w Warszawie została wyłączona | 1 778 views]
Konferencja nad morzem… w Warszawie

12 maja 2011, na pokładzie restauracji Boathause w Warszawie odbędzie się konferencja nad morzem „Morskie Opowieści”, której organizatorem jest Gdańsk Convention Bureau. Adresatami spotkania są przedstawiciele warszawskich firm, zajmujący się organizacją konferencji i wydarzeń biznesowych w całej Polsce.

Branża eventów spotkań, Konferencje, Organizacja szkoleń »

[1 kwietnia 2011 | Możliwość komentowania Nowoczesne obiekty konferencyjne została wyłączona | 1 720 views]
Nowoczesne obiekty konferencyjne

W dzisiejszych czasach obiekty konferencyjne to wspaniałe ośrodki usługowo-wypoczynkowe, pozwalające na zorganizowanie nawet najbardziej luksusowego wydarzenia.

Bez kategorii »

[15 lipca 2010 | Możliwość komentowania Sale konferencyjne Kraków została wyłączona | 1 094 views]
Sale konferencyjne Kraków

Kraków to miasto cudownych zabytków, miejsce spotkań różnych kultur, które nieodmiennie fascynuje przebogatą historią i jedyną w swoim rodzaju atmosferą.

Bez kategorii, Branża eventów spotkań, Konferencje »

[8 lipca 2010 | Możliwość komentowania Konferencje – gdzie warto je organizować? została wyłączona | 1 282 views]
Konferencje – gdzie warto je organizować?

Planujesz zorganizować konferencje, ale nie wiesz, gdzie ją zrealizować? Potrzebujesz wygodnej sali konferencyjnej dostosowanej do własnych potrzeb? Sprawdź, co mają w ofercie ośrodki konferencyjne skupione w serwisie

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Konferencje »

[24 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Konferencje w Polsce została wyłączona | 1 627 views]
Konferencje w Polsce

W Polsce konferencje odbywają się każdego ich tematyka jest przeróżna, a miejsca w których są organizowane najczęściej są standardowe ale bywają też i wyjątkowo oryginalne.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Konferencje »

[14 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Konferencje na Mazurach została wyłączona | 2 318 views]
Konferencje na Mazurach

Kraina Tysiąca Jezior można bez obaw zaliczyć do jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Mazurskie obiekty konferencyjne są dostępne przez cały rok, a uczestnicy konferencji mogą być pewnie iż będą mieli zapewniony komfort.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Konferencje, Organizacja szkoleń, Słownik, Targi »

[5 maja 2010 | Możliwość komentowania I-event została wyłączona | 1 495 views]
I-event

Lub inaczej interaktywny bar, jest to innowacyjny  pomysł, który z sukcesem można zastosować przy promocji przedsiębiorstwa bądź marki. Jego funkcja jest urozmaicenie czasu  klientom wyświetlając na interaktywnych tablicach i ladach informacje. Dodatkowo można generować dzięki temu zyski.

Konferencje »

[13 stycznia 2010 | 1 Komentarz | 5 078 views]
Jak zorganizować konferencję ?

Organizacja konferencji nie jest prostą sprawą. Jednak nie jest to niewykonalne zadanie. Owszem, trzeba skoordynować ze sobą wiele elementów, które stworzą razem perfekcyjną całość. Pierwsza i najistotniejszą kwestia do ustalenia jest jaki rodzaj konferencji chcemy zorganizować. Od tego zależą bowiem szczegóły organizacyjne. Wybierać można spośród tradycyjnej konferencji, wideokonferencji oraz telekonferencji.  Konferencja opiera się na konieczności osobistego spotkania, Domeną wideokonferencji jest rozmowa z wykorzystaniem wideofonu, czyli aparatu telefonicznego z wbudowanym monitorem telewizyjnym. Coraz częściej urządzenie to z powodzeniem zastępowane jest przez komputery ipraz komunikatory umożliwiające wideo-rozmowy.