Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: organizacja targów

Branża eventów spotkań, Targi »

[6 maja 2011 | Możliwość komentowania TAJLANDIA EXPO 2011 została wyłączona | 3 103 views]
TAJLANDIA EXPO 2011

Tajlandia otwiera swoje podwoje dla polskiego biznesu.
Tegoroczna edycja targów Tajlandia Expo 2011 oferuje polskim przedsiębiorcom jeszcze więcej egzotycznych możliwości!

imprezy, Targi »

[7 marca 2011 | Możliwość komentowania Targi Event 2011 razem z hotelami została wyłączona | 1 529 views]
Targi Event 2011 razem z hotelami

Tegoroczna III edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011 odbędzie się 5 i 6 października.

Branża eventów spotkań, Targi, Wydarzenia »

[23 listopada 2010 | Możliwość komentowania Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR została wyłączona | 1 224 views]
Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

W dniach 25 – 27 lutego 2011 r. w Łodzi odbędą się Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Honorowy patronat na imprezą objęli: Minister Sportu i Turystyki, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi. Regionem partnerskim NA STYKU KULTUR 2011 będzie Województwo Wielkopolskie.

Branża eventów spotkań, imprezy, Konferencje, Targi, Wydarzenia »

[18 listopada 2010 | Możliwość komentowania Pierwsze w Polsce TARGI IMPREZ ! została wyłączona | 1 139 views]
Pierwsze w Polsce TARGI IMPREZ !

12 grudnia w hali MOSiR w Łodzi odbędą się TARGI IMPREZ FIRMOWYCH I OKOLICZNOŚCIOWYCH.

Branża eventów spotkań, Targi, Wydarzenia »

[5 listopada 2010 | Możliwość komentowania Międzynarodowa konferencja naukowa na temat gier w Poznaniu została wyłączona | 1 414 views]
Międzynarodowa konferencja naukowa na temat gier w Poznaniu

Na czym polega przyjemność grania w gry, w jaki sposób mogą być one użyteczne, kiedy przyjemność idzie w parze z użytecznością, a kiedy stają się one zaciekłymi rywalkami – m.in. o tych zagadnieniach będą dyskutować uczestnicy VI międzynarodowej konferencji naukowej z cyklu „Kulturotwórcza funkcja gier”. Spotkanie odbędzie się w dniach 13-14 listopada w Poznaniu.

Branża eventów spotkań, Targi, Wydarzenia »

[2 listopada 2010 | Możliwość komentowania Podsumowanie Tour Salon 2010 – Biznes dla turystyki została wyłączona | 2 867 views]
Podsumowanie Tour Salon 2010 – Biznes dla turystyki

Podczas 21 edycji Tour Salonu, największego w Polsce spotkania branży turystycznej, na terenach poznańskich targów zgromadziło się 760 wystawców z ponad 30 krajów. Atmosfera egzotyki, słońca i muzyki obecna w pawilonach 5, 6 i nowo otwartym pawilonie 6A towarzyszyła wystawcom w nawiązywaniu szeregu rozmów biznesowych, często kończących się podpisaniem kontraktów.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Targi »

[7 października 2010 | Możliwość komentowania ON/OFF Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video już niedługo! została wyłączona | 1 862 views]
ON/OFF Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video już niedługo!

ON/OFF to pierwsze w Polsce konsumenckie show dedykowane nowym technologiom. Targi są doskonałą okazją do prezentacji najnowszych produktów z zakresu „cyfrowego domu”, a w szczególności telewizorów, telefonów, zestawów audio, komputerów i gier video oraz technologii 3D.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby »

[29 września 2010 | Możliwość komentowania Event a ochrona własności intelektualnej została wyłączona | 1 441 views]
Event a ochrona własności intelektualnej

– Niektóre elementy eventu – szczególnie te o charakterze twórczym – podlegają ochronie prawnej. Dotyczyć to może scenariusza, scenografii, oprawy graficznej i muzycznej, a gdy mamy do czynienia z eventem w postaci koncertu, występu, kabaretu – chroniona jest treść tych występów, jak tekst, muzyka, artystyczne wykonanie. Jednak sam pomysł na event takiej ochronie nie podlega.

Branża eventów spotkań, Targi, Wydarzenia »

[11 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Bezpłatne szkolenia dla branży na targach Event 2010 została wyłączona | 1 761 views]
Bezpłatne szkolenia dla branży na targach Event 2010

Podczas targów EVENT 2010 osoby z branży będą mogły skorzystać z szeregu bezpłatnych szkoleń dotyczących niemal wszystkich aspektów organizacji profesjonalnych eventów.

Branża eventów spotkań, imprezy, Targi, Wydarzenia »

[10 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania MUSIC MEDIA 6.Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego została wyłączona | 1 207 views]
MUSIC MEDIA 6.Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego

Profesjonalne szkolenia i warsztaty Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego – Music Media – to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce, która z roku na rok przyciąga coraz szersze grono ludzi pasjonujących się muzyką i zdecydowanie wyrasta na najważniejsze święto muzyki w Polsce.