Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: organizacja imprez

imprezy, Przyjęcia okolicznościowe, Wesela śluby »

[4 listopada 2015 | Możliwość komentowania Jak zorganizować wieczór kawalerski ? została wyłączona | 2 414 views]

Urządzanie wieczoru kawalerskiego stało się już nieodłącznym elementem towarzyszącym organizowaniu wesela. Na ten dzień czekają wszyscy koledzy Pana Młodego, a dla którego jest to dziań w którym w gronie najbliższych przyjaciół może nieco zapomnieć o wszystkich obowiązkach które musi dokonać przed dniem ślubu i podać się relaksowy i zabawie.

Wydarzenia »

[24 października 2013 | Możliwość komentowania Gdzie znaleźć pracę, która nie męczy? została wyłączona | 1 682 views]

To pytanie jest często zadawane szczególnie przez osoby młode, ci bardziej doświadczeni wiedzą, że w dzisiejszych czasach o jakąkolwiek pracę jest bardzo ciężko. Natomiast coraz gorzej wypada słynne motto „rób to co kochasz, a nigdy nie będzie musiał pracować”, wręcz pojawiła się jego nowa wersja „rób to co kochasz, a będziesz klepał biedę”.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby »

[3 października 2013 | Możliwość komentowania Jesienne imprezy i święta została wyłączona | 1 792 views]

Mamy już jesień, która wraz z końcem lata i wakacji nie musi oznaczać koniec imprez a wręcz przeciwnie, jesień w Polsce po kolei przynosi kilka kolejnych imprez które zanikają rok wyczekiwaną impreza Sylwestrową.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe »

[3 lipca 2013 | Możliwość komentowania Organizatorzy imprez została wyłączona | 1 764 views]

Organizując jakąkolwiek imprezę informacje o miejscach, firmach organizujących imprezy czy też modnych dekoracjach na nie, informacje najczęściej poszukujemy w Internecie, bardzo dobrze bowiem Internet na bieżąco informuje o nowościach z branży eventowej.

Branża eventów spotkań, Targi, Wydarzenia »

[27 listopada 2012 | Możliwość komentowania Targi Gastro-Hotel Karpacz została wyłączona | 3 557 views]

Targi Gastro-Hotel w Karpaczu: 28 – 30 listopada 2012

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe »

[13 listopada 2012 | Możliwość komentowania Firmy organizujące wesela i imprezy firmowe została wyłączona | 3 551 views]

Firmy organizujące wesela i imprezy firmowe. W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne stają się firmy, które zajmują się organizacją przyjęć, wesel, a także imprez firmowych. Nie brakuje chętnych, którzy korzystają z usług takich firm, szczególnie w takiej chwili jak wesele.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Wesela śluby »

[10 października 2012 | Możliwość komentowania Czy warto zdecydować się na firmy organizujące wesela? została wyłączona | 2 051 views]

Czy warto zdecydować się na firmy organizujące wesela? Każdy by chciał, żeby ślub i wesele były jednymi z najlepiej wspominanych w życiu chwil. Jeśli ktoś z Was przechodził na własnej skórze przygotowania do ślubu to doskonale wie jak bardzo jest to skomplikowany proces. Począwszy od takich spraw jak samochód do ślubu czy fotograf a skończywszy na dekoracji kościoła. Ktoś kto nie zajmuje się tym na co dzień mógłby w procesie przygotowania wesela popełnić wiele błędów.

Branża eventów spotkań, imprezy, Targi, Wydarzenia »

[4 października 2012 | Możliwość komentowania Startuje tegoroczne spotkanie branży eventowej – Targi Event 2012 została wyłączona | 2 021 views]

Blisko 100 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi dla branży eventowej podczas IV Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2012, które odbędą się w dniach 3-4 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

imprezy, Wydarzenia »

[12 lipca 2012 | Możliwość komentowania Rage-Revolution Underground Run wielkimi krokami zbliża się do Startu /9-12 sierpnia 2012/ została wyłączona | 2 700 views]

Już tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia motoryzacyjnego wydarzenia lata w Elite Circle World. Trasa imprezy została zatwierdzona, zespół przygotowawczy pracuje na pełnych obrotach, samochody są szykowane do ekstremalnego wysiłku a piękne kobiety niecierpliwie wyczekują na gorące emocje moto-lifestyle`owego party.

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy plenerowe »

[6 kwietnia 2012 | Możliwość komentowania Pora na imprezy plenerowe została wyłączona | 1 531 views]

Nadszedł dobry moment na pierwsze imprezy w plenerowe. Te prywatne związane z grillowaniem ze znajomymi, jak i te firmowe w gronie współpracowników.
Wiosna  pogoda pozwala na pierwsze  zorganizowanie imprezy w plenerze, bo po co kolejny raz spotykać się w dusznym lokalu.
Profesjonalnych organizatorów można znaleźć na stronie http://www.organizatorzyimprez.pl/branza,imprezy-plenerowe.html
Warto przygotować krótki scenariusz imprezy, bądź poprosić profesjonalnego organizatora eventów o przygotowanie ciekawego programu.
Więcej informacji pod tym linkiem