Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: organizacja festynów

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Przyjęcia okolicznościowe, Wydarzenia »

[29 października 2010 | Możliwość komentowania Laureaci I Festiwalu Smaków Włoskich w Poznaniu została wyłączona | 1 902 views]
Laureaci I Festiwalu Smaków Włoskich w Poznaniu

W dniach 21 – 23 października br. niemal 3000 poznaniaków i turystów miało okazję degustacji oraz oceny dań kuchni włoskiej, serwowanych w 8 poznańskich restauracjach. Specjalne festiwalowe dania w bardzo atrakcyjnej cenie 10 zł! przygotowały restauracje: Girasole, Umberto, Cafe Bordo (wszystkie trzy z ulicy Żydowskiej), Tivoli (ul. Wroniecka, ul. Naramowicka, ul. Św. Czesława oraz ul. Ściegiennego), Fidelio (ul. Garbary), Roma (ul. Półwiejska), LaLucciola i Villa Magnolia (obie z ul. Głogowskiej).

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[17 września 2010 | Możliwość komentowania Rawa Blues Festival w Katowicach została wyłączona | 1 342 views]
Rawa Blues Festival w Katowicach

Najstarszy festiwal bluesowy w Polsce, jeden z najbardziej uznanych w Europie i największy na świecie odbywający się „in-door” (pod dachem), w tym roku odbędzie się już po raz 30. Jak zwykle – w Katowicach! Dzięki Rawa Blues Festival to miasto od lat uchodzi za stolicę polskiego bluesa.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[10 września 2010 | Możliwość komentowania Szósta edycja Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur została wyłączona | 1 959 views]
Szósta edycja Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur

Na kolejną edycję Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur zapraszamy w terminie 26 września – 2 października 2010. Przedstawiamy Państwu idee i założenia programowe festiwalu oraz informacje o kilku artystach, którzy już potwierdzili swój udział w wydarzeniu.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[17 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania LURA (Portugalia – Wyspy Zielonego Przylądka) została wyłączona | 1 279 views]
LURA (Portugalia – Wyspy Zielonego Przylądka)

LURA wystąpi na kolejnej edycji
World Fusion Music Festival Sosnowiec 2010
w piątek 3 września 2010 roku

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[11 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Nigel Kennedy, Michał Urbaniak oraz Mitch & Mitch na Festiwalu – Warszawa Singera została wyłączona | 1 670 views]

Już 28 sierpnia rozpocznie się VII edycja Festiwalu „Warszawa Singera”. Koncerty takich artystów jak Nigel Kennedy & Kroke, Michał Urbaniak i skrzypek Sanya Kroitor, a także alternatywny Mitch & Mitch oraz Czarne Motyle z Raphaelem Rogińskim uświetnią tegoroczne wydarzenia. Przez dziewięć dni ulica Próżna stanie się centrum artystycznych działań. Przez ten czas wnętrza kamienic stanowić będą przestrzeń wystawienniczą dla obrazów izraelskiej malarki Diti Rav-Ner, fotografii Mikołaja Grynberga czy instalacji Tadeusza Rolke.
Tegoroczne święto kultury żydowskiej obfitować będzie w koncerty wspaniałych muzyków związanych z …

Branża eventów spotkań, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[11 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Carnaval Sztuk-Mistrzów- przyjmij zaproszenie na magiczny weekend w Lublinie! została wyłączona | 1 931 views]
Carnaval Sztuk-Mistrzów- przyjmij zaproszenie na magiczny weekend w Lublinie!

Już od 19 do 22 sierpnia przyjedź na Carnaval Sztuk-Mistrzów i spędź niepowtarzalne chwile w mieście inspiracji. Poznaj Lublin, jakiego nie znałeś !

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe »

[28 lipca 2010 | Możliwość komentowania Ostróda Reggae Festiwal 2010 została wyłączona | 4 153 views]
Ostróda Reggae Festiwal 2010

Ostróda Reggae Festiwal to najbardziej znaczący polski festiwal muzyki reggae. Od 9 lat Ostróda, a w szczególności magiczny teren byłych koszarów pruskich gdzie odbywa się impreza, tętni życiem w zielono-żółto-czerwonych barwach.

Branża eventów spotkań, Imprezy plenerowe »

[15 lipca 2010 | Możliwość komentowania Pogranicze znowu w ogniu! Drugi sezon rekonstrukcji FORTFAN została wyłączona | 2 093 views]
Pogranicze znowu w ogniu! Drugi sezon rekonstrukcji FORTFAN

W ostatniej dekadzie maja rozpoczął się drugi sezon projektu wielkich rekonstrukcji bitew, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich kilku stuleci na terenie Ziemi Kłodzkiej, Śląska i Czech. W projekcie „Fortran – pogranicze w ogniu” bierze udział 10 miast i gmin polskich i czeskich, które pozyskały na ten cel bez mała 1,5 miliona euro z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe »

[14 lipca 2010 | Możliwość komentowania Festiwal Piknik Country Mrągowo 2010 została wyłączona | 2 802 views]
Festiwal Piknik Country Mrągowo 2010

Trzy festiwalowe dni to smakowity czas nie tylko dla fanów muzyki country, ale też dla miłośników znakomitej zabawy i karnawałowego rozmachu, jaki towarzyszy imprezie, zamieniając Mrągowo w polskie Nashville, zapełniając je motocyklami, kowbojskimi kapeluszami i muzyką.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi »

[18 lutego 2010 | Możliwość komentowania Gdańsk organizowanie imprez została wyłączona | 2 006 views]
Gdańsk organizowanie imprez

Gdańsk jako nadmorskie miasto jest atrakcyjne przede wszystkim dla amatorów wodnych sportów oraz wielbicieli kąpieli w Bałtyku, w słońcu oraz w piasku. Ale nie tylko posiada również  wielu zabytków, porty z monumentalnymi statkami oraz  wielość imprez kulturalno-rozrywkowych, zwłaszcza w sezonie Różnorodność festynów i masowych imprez, jakie odbywają się pod patronatami telewizyjnymi, to alternatywa dla młodzieży i rodziców.