Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: organizacja

Bale, bankiety, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby, Wydarzenia »

[29 września 2010 | Możliwość komentowania Event co to jest? została wyłączona | 2 389 views]
Event co to jest?

Event w języku angielskim znaczy „wydarzenie”. W rozumieniu branży eventowej – jest to wydarzenie zaplanowane i zorganizowane pod kątem ściśle określonego celu. Ten cel determinuje rodzaj wydarzenia, uczestników, miejsce, czas i niezbędne środki. Event jest narzędziem do osiągnięcia zamierzonego celu.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Targi »

[23 lipca 2010 | Możliwość komentowania Sposoby na udane incentive travel została wyłączona | 1 803 views]
Sposoby na udane incentive travel

Jak z sukcesem zorganizować udany wyjazd motywacyjny? Na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty lub partnera incentive? Czy Mazury mogą być atrakcyjną alternatywą dla Bali jako kierunek wyjazdu motywacyjnego? Swoje doświadczenie i wiedzę w tym zakresie będą prezentować eksperci ze Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel i Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland Club podczas konferencji „Udane incentive travel – jak to zrobić”?, organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2010. Udział w szkoleniu jest bezpłatny po rejestracji na www.ttwarsaw.pl/rejestracja. Tegoroczna edycja TT Warsaw odbędzie się w dniach 23-25 września w centrum …

Branża eventów spotkań, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Organizacja szkoleń »

[28 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Stawki trenerów została wyłączona | 2 750 views]
Stawki trenerów

Wykonując zawód trenera daje możliwość zarobienia większych pieniędzy niż przeciętne wynagrodzenia Polaka

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Konferencje »

[24 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Konferencje w Polsce została wyłączona | 1 627 views]
Konferencje w Polsce

W Polsce konferencje odbywają się każdego ich tematyka jest przeróżna, a miejsca w których są organizowane najczęściej są standardowe ale bywają też i wyjątkowo oryginalne.

Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[31 marca 2010 | Możliwość komentowania Pomysł na Święta Wielkanocne została wyłączona | 2 544 views]
Pomysł na Święta Wielkanocne

W Polsce wciąż są popularne Święta Wielkanocne spędzone w gronie rodzinnym. Natomiast jednak zaczynamy zaczynamy doceniać tym dniu docenia towarzystwo przyjaciół i partnerów.

Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[23 marca 2010 | Możliwość komentowania Botoks Party została wyłączona | 3 289 views]
Botoks Party

Otóż odpowiedz kryje się już w nazwie, jego uczestnicy po prosu wstrzykują sobie botoks. Gospodarz – jak przystało na dobrego organizatora oczywiście pokrywa wszystkie koszty i zapewnia wszystkim uczestnikom odpowiedzią ilość zastrzyków. Zaproszenie na Botoks Party nie jest wśród Amerykanek niczym zaskakującym. Dlatego długo nie trwało, a moda na imprezy botoksowe przywędrowała i do naszego kraju?

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby »

[22 marca 2010 | Możliwość komentowania Organizacja imprez została wyłączona | 2 017 views]
Organizacja imprez

W toku całego życia uczestniczymy w wielu rożnych imprez. Mają one rozmaity charakter: rodzinny, organizowane  na zawodowym gruncie, bądź w gronie przyjaciół. Jedne, z racji swego charakteru, nastawione są na obecność ogromnego grona odbiorców, inne zaś wymagają bardziej kameralnych warunków. Wszystkie one, dzięki fachowemu wsparciu mogą stanowić źródło wielu niezapomnianych chwil.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe »

[4 marca 2010 | Możliwość komentowania Organizujesz większy event? Uważaj na policję została wyłączona | 1 441 views]
Organizujesz większy event? Uważaj na policję

Jak podaje portal trojmiasto.pl policja ściga organizatorów imprez sportowych. Dlaczego? Bo jej zdaniem, nie postarali się o stosowne zezwolenia od miasta.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[1 marca 2010 | Możliwość komentowania Wyjazdy integracyjne została wyłączona | 2 413 views]
Wyjazdy integracyjne

Mam teraz temat, który w dobie działania nowoczesnych firm jest coraz bardziej aktualny – no właśnie imprezy i wyjazdy tzw. integracyjne. Od jakiegoś już czasu odnoszę wrażenie, że firmom zależy na zacieśnieniu więzów pomiędzy pracownikami, a osłabieniu więzów rodzinno-partnerskich. Tego typu imprezy odbywają się zawsze bez partnerów i prawie zawsze są suto zakrapiane…

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Organizacja szkoleń »

[26 lutego 2010 | Możliwość komentowania Kim jest Touroperator ? została wyłączona | 5 102 views]
Kim jest Touroperator ?

Touroperator jest niczym innym jak biurem podróży- przedsiębiorstwem, które na podstawie własnych usług i usług osób trzecich tworzy nową usługę (np. wycieczkę) pod anonimowego klienta. Oferuje tę usługę we własnym imieniu, na własne ryzyko i na własny rachunek.