Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: Konferencje

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Konferencje »

[4 czerwca 2014 | Możliwość komentowania Sale konferencyjne na lato została wyłączona | 1 779 views]

Okres wakacyjny przed nami lecz nie oznacza to iż obiekty konferencyjne też mają wakacje, konferencje są również organizowane w okresie letnim z tym że z nieco mniejszą częstotliwością niż w sezonie.

imprezy, Imprezy firmowe, Konferencje, Wydarzenia »

[24 stycznia 2012 | Możliwość komentowania Jak połączyć konferencję z wieczornym eventem – doradza Katarzyna Bobowska, zarządca Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza została wyłączona | 1 576 views]

Organizacja konferencji połączonej z wieczornym eventem oznacza czasami konieczność przygotowania dwóch spotkań, które odbędą się jedno po drugim.

Branża eventów spotkań, Konferencje, Wydarzenia »

[5 października 2011 | Możliwość komentowania Prawo w działalności instytucji kultury – jak działać zgodnie z prawem i nie zwariować została wyłączona | 1 326 views]

VIII Ogólnopolska Konferencja „Prawo w działalności instytucji kultury – jak działać zgodnie z prawem i nie. Rok 2011 to rok wielu zmian w prawie. Niektóre z nich mają charakter rewolucyjny jak np. ustawa o prowadzeniu działalności kulturalnej.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby, Wydarzenia »

[30 sierpnia 2011 | Możliwość komentowania Konferencja „Event Manager – człowiek renesansu” na Targach Event 2011 została wyłączona | 3 200 views]

Aspekty prawne dotyczące organizacji eventów, praktyczne zastosowanie psychologii w pracy Event Managera oraz umiejętne radzenie sobie ze stresem podczas przygotowywania dużych wydarzeń to tylko część zagadnień, które zostaną omówione podczas konferencji „Event Manager- człowiek renesansu”, która odbędzie się 6 października podczas Targów Event 2011.

Branża eventów spotkań, Konferencje »

[4 sierpnia 2011 | Możliwość komentowania Dodaj opinię o sali konferencyjnej została wyłączona | 1 485 views]

Opinie są obecnie nie tylko niezbędne, ale i pomocne podczas wyboru odpowiedniego miejsca na wydarzenie firmowe, czy biznesowe. Opinie oszczędzają czas i pieniądze, a to w dzisiejszych czasach jest najważniejsze.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Konferencje, Targi, Wydarzenia »

[27 lipca 2011 | Możliwość komentowania Organizatorzy konferencji została wyłączona | 1 592 views]
Organizatorzy konferencji

Zaplanowanie  konferencji to odpowiedzialne i czasochłonna praca, które wymaga zaangażowania wielu narzędzi. Natomiast jeśli  nie chcemy mieć tyle spraw na głowie, warto zlecić to profesjonalnym firmom, które zajmują się organizowaniem imprez, spotkań biznesowych, konferencji i  kongresów.
Zleceniodawca czuwa nad całością zadania, jednak jego rola ograniczona zostaje do kontrolowania przygotowań. Firmy które dbają o organizacje konferencje zajmą się m. in. wyborem właściwego obiektu. Odpowiednie miesce na zorganizowanie konferencji, ma spore znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia – pod uwagę trzeba wziąć choćby liczbę gości, noclegów itp. Więcej o wyborze miejsca na konferencji można …

Branża eventów spotkań, Konferencje, Organizacja szkoleń »

[27 lipca 2011 | Możliwość komentowania Sale konferencyjne gotowe na sezon została wyłączona | 1 614 views]

Organizatorzy konferencji dobrze wiedzą, że wakacje są słabym okresem na organizowanie wydarzeń firmowych, czy biznesowych. Latem ciężko jest zebrać określoną liczbę uczestników na spotkanie konferencyjne, natomiast wraz z początkiem roku szkolnego konferencje organizuje się znacznie częściej.

Branża eventów spotkań, Konferencje, Wydarzenia »

[9 maja 2011 | Możliwość komentowania Konferencja nad morzem… w Warszawie została wyłączona | 1 778 views]
Konferencja nad morzem… w Warszawie

12 maja 2011, na pokładzie restauracji Boathause w Warszawie odbędzie się konferencja nad morzem „Morskie Opowieści”, której organizatorem jest Gdańsk Convention Bureau. Adresatami spotkania są przedstawiciele warszawskich firm, zajmujący się organizacją konferencji i wydarzeń biznesowych w całej Polsce.

Featured, Headline, Konferencje, Wydarzenia »

[12 kwietnia 2011 | Możliwość komentowania Sale konferencyjne przynoszą dochody została wyłączona | 4 689 views]
Sale konferencyjne przynoszą dochody

Okazuje się, że właściciele pojedynczych sal konferencyjnych notują zadawalające dochody. Zysk jest na tyle pokaźny, że wielu decyduje się na inwestycję w reklamę internetową.

Branża eventów spotkań, Konferencje, Organizacja szkoleń »

[1 kwietnia 2011 | Możliwość komentowania Nowoczesne obiekty konferencyjne została wyłączona | 1 720 views]
Nowoczesne obiekty konferencyjne

W dzisiejszych czasach obiekty konferencyjne to wspaniałe ośrodki usługowo-wypoczynkowe, pozwalające na zorganizowanie nawet najbardziej luksusowego wydarzenia.