Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: Imprezy plenerowe

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[25 lipca 2014 | Możliwość komentowania Imprezy wakacyjne została wyłączona | 1 566 views]

Wakacje już pełna parą, to okres kiedy jest organizowane najwięcej imprez plenerowych i nie tylko, albowiem latem pogoda sprzyja imprezą pod chmurką a tak że rozpoczyna się sezon urlopowy a dzieci i młodzież mają wolne od szkoły co sprzyja beztroskiemu podaniu się zabawie.

imprezy, Wydarzenia »

[12 lipca 2012 | Możliwość komentowania Rage-Revolution Underground Run wielkimi krokami zbliża się do Startu /9-12 sierpnia 2012/ została wyłączona | 2 700 views]

Już tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia motoryzacyjnego wydarzenia lata w Elite Circle World. Trasa imprezy została zatwierdzona, zespół przygotowawczy pracuje na pełnych obrotach, samochody są szykowane do ekstremalnego wysiłku a piękne kobiety niecierpliwie wyczekują na gorące emocje moto-lifestyle`owego party.

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy plenerowe »

[6 kwietnia 2012 | Możliwość komentowania Pora na imprezy plenerowe została wyłączona | 1 531 views]

Nadszedł dobry moment na pierwsze imprezy w plenerowe. Te prywatne związane z grillowaniem ze znajomymi, jak i te firmowe w gronie współpracowników.
Wiosna  pogoda pozwala na pierwsze  zorganizowanie imprezy w plenerze, bo po co kolejny raz spotykać się w dusznym lokalu.
Profesjonalnych organizatorów można znaleźć na stronie http://www.organizatorzyimprez.pl/branza,imprezy-plenerowe.html
Warto przygotować krótki scenariusz imprezy, bądź poprosić profesjonalnego organizatora eventów o przygotowanie ciekawego programu.
Więcej informacji pod tym linkiem

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby »

[24 sierpnia 2011 | Możliwość komentowania Mobilne usługi dla uczestników imprez sportowych i rozrywkowych została wyłączona | 2 233 views]

Dzięki własnym urządzeniom obsługującym technologię Wi-Fi uczestnicy imprez mogą liczyć na bardziej interaktywne i spersonalizowane atrakcje podczas imprez sportowych i rozrywkowych

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby, Wydarzenia »

[27 czerwca 2011 | Możliwość komentowania Event 2011- sprawdź co możesz zorganizować w 15 minut została wyłączona | 1 861 views]
Event 2011- sprawdź co możesz zorganizować w 15 minut

Czy 15 minut wystarczy, aby:

zdobyć klienta, który chce zorganizować event?

znaleźć artystę lub miejsce do zorganizowania wydarzenia?
wybrać agencję, która zajmie się wyjazdem firmowy?

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[6 kwietnia 2011 | Możliwość komentowania Wiosna moment na Eventy Plenerowe została wyłączona | 1 391 views]
Wiosna moment na Eventy Plenerowe

Wiosna to czas na wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, pogoda sprzyja organizacji imprez na świeżym powietrzu i znacznie częściej spotyka się z pozytywnym odbiorem niż w czasie jesiennym lub zimowym.

Imprezy plenerowe, Przyjęcia okolicznościowe, Słownik »

[14 grudnia 2010 | Możliwość komentowania Drag queen została wyłączona | 2 105 views]
Drag queen

Mianem drag queen określamy pewny rodzaj transwestytyzmu,  gdzie mężczyzna upodabnia się strojem i makijażem do kobiety.

imprezy, Wydarzenia »

[13 grudnia 2010 | Możliwość komentowania Coldplay na Open’erze ! została wyłączona | 3 668 views]
Coldplay na Open’erze !

„Dziesięciolecie zobowiązuje i trudno sobie wyobrazić przyjemniejszą sytuację, niż możliwość ogłoszenia jako pierwszego artysty, który od wielu lat jest jednym z najbardziej oczekiwanych w Polsce zespołów, który jest ostatnim z wielkich, którzy się w Polsce nie pojawili, zespołu, który od kilku lat dominuje we wszystkich zestawieniach oczekiwań Openerowiczów, a w tym roku po prostu miażdży tę klasyfikację zdobywając dwa razy więcej głosów niż kolejny zespół.Panie i Panowie, headlinerem dziesiątej, jubileuszowej edycji Heineken Open’er Festival jest zespół COLDPLAY!” Mikołaj Ziółkowski, Alter Art

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Wesela śluby »

[7 października 2010 | Możliwość komentowania Impreza w Pleneru została wyłączona | 1 816 views]
Impreza w Pleneru

Istnieje wiele rodzajów Imprez Plenerowych do nich zaliczmy  – festyny, koncerty, pikniki, zawody sportowe, kiermasze, czy jarmarki. Bardzo często są to lokalne imprezy organizowane z okazji ważnego wydarzenia dla miasta czy wsi. Bezpłatny wstęp, mnóstwo atrakcji dla uczestników i wesoła atmosfera powodują, że imprezy plenerowe gromadzą tłumy ludzi w każdym wieku.

Branża eventów spotkań, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[9 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Solidarity of Arts 2010 Gdańsk, 18 sierpnia- 8 września została wyłączona | 1 463 views]
Solidarity of Arts 2010 Gdańsk, 18 sierpnia- 8 września

W sierpniu rozpoczyna się w Gdańsku festiwal Solidarity of Arts. Już po raz drugi z inicjatywy Samorządu Województwa Pomorskiego instytucje kultury podległe Urzędowi Marszałkowskiemu, a także Urząd Miasta Gdańska i Polski Instytut Sztuki Filmowej zapraszają wybitnych światowych i polskich artystów do wspólnej pracy i do dzielenia się jej efektami w miejscu szczególnym dla Polski i Europy. Gdańsk ideę wolności zdaje się mieć zakodowaną w swoim DNA, co już niejednokrotnie w najnowszej historii naszego kraju udowadniał.
W ubiegłym stuleciu przez podrywanie całego kontynentu …