Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: imprezy motywacyjne

Bez kategorii »

[5 listopada 2010 | Możliwość komentowania Pułapka absurdu w określeniu źródeł przychodu została wyłączona | 1 143 views]
Pułapka absurdu w określeniu źródeł przychodu

Nawet nie uczestniczenie pracownika w imprezie integracyjnej i nie skorzystanie z pomocy medycznej świadczonej na podstawie wykupionego przez pracodawcę abonamentu medycznego nie zwalniają od zapłaty podatku. Fiskus wykorzystuje uchwałę NSA w której sędziowie stwierdzili, iż o powstaniu przychodu nie decyduje faktyczne skorzystanie ze świadczenia, ale już samo zagwarantowanie możliwości skorzystania z niego.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[7 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Imprezy integracyjne w hotelach została wyłączona | 4 300 views]
Imprezy integracyjne w hotelach

Imprezy integracyjne mogą się wydawać nie tak bardzo istotnym elementem funkcjonowania naszej firmy. Nie ma nic bardziej milącego w  rzeczywistości takie wydarzenia podnoszą morale pracowników i wzmacniają prestiż firmy.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[21 maja 2010 | Możliwość komentowania Turystyka motywacyjna została wyłączona | 1 626 views]
Turystyka motywacyjna

Impreza (podróż), której uczestnikami są pracownicy, sprzedawcy, agenci. Jest opłacana przez firme dla której pracuja  w ramach nagrody za realizację odpowiedniej sprzedaży lub innych zadań, za wyróżniające się osiągnięcia lub jako zachęta na przyszłość.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[8 marca 2010 | Możliwość komentowania Impreza sportowa została wyłączona | 2 381 views]
Impreza sportowa

Dzisiejsze przedsiębiorstwa zaczynają szukać niestandardowych sposobów, by wyróżnić się na tle konkurencji. Jednym z nich jest event sportowy, który przyciąga do siebie nie tyko rzesze kibiców, ale i wielu innych uczestników, takich jak media.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[1 marca 2010 | Możliwość komentowania Wyjazdy integracyjne została wyłączona | 2 413 views]
Wyjazdy integracyjne

Mam teraz temat, który w dobie działania nowoczesnych firm jest coraz bardziej aktualny – no właśnie imprezy i wyjazdy tzw. integracyjne. Od jakiegoś już czasu odnoszę wrażenie, że firmom zależy na zacieśnieniu więzów pomiędzy pracownikami, a osłabieniu więzów rodzinno-partnerskich. Tego typu imprezy odbywają się zawsze bez partnerów i prawie zawsze są suto zakrapiane…

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[16 lutego 2010 | Możliwość komentowania Impreza firmowa a alkohol została wyłączona | 1 963 views]
Impreza firmowa a alkohol

Na prawie każdej imprezie firmowej zawsze znajdzie się ktoś,  kto przyjdzie z alkoholem, lub ktoś kto wypił o jeden kieliszek za dużo, ale skoro jest to impreza i do dyspozycji uczestników jest również bar z alkoholem to czemu nie skorzystać z takiej okazji.
Czy wypada pić na imprezie firmowej, czy tylko degustować alkohol? Kto zachował się bardziej fair, czy przykładowy Marek, który traktuje imprezę jako typową rozrywkę.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje »

[15 lutego 2010 | Możliwość komentowania Wskazówki w ogranizowaniu imprez została wyłączona | 1 770 views]
Wskazówki w ogranizowaniu imprez

Wielkie przedsiębiorstwo  jest w stanie wydać ogromna sumę pieniędzy na zorganizowanie imprezy firmowej, natomiast mniejsze firmy rzecz jasna znacznie ograniczają koszty na wszelkie wydarzenia dotyczące firmy. Obecnie jest wiele możliwości zorganizowania atrakcji w przystępnej cenie trzeba tylko dłużej nad nimi pomyśleć.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe »

[1 lutego 2010 | Możliwość komentowania Scenariusz imprezy firmowej została wyłączona | 11 432 views]
Scenariusz imprezy firmowej

Scenariusz imprezy firmowej uzależniony jest przede wszystkim od celu, jaki chce się osiągnąć. On także warunkuje gry i zabawy, w jakich biorą udział zebrani. Bez względu jednak na motywatory, każdy zleceniodawca chciałby zorganizować swoim pracownikom, bądź kontrahentom niepowtarzalną imprezę z niecodziennymi atrakcjami.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[19 stycznia 2010 | Możliwość komentowania Kogo wybrać do organizacji eventów ? została wyłączona | 1 451 views]
Kogo wybrać do organizacji eventów ?

Sposób organizacji eventów w dużej mierze uzależniony jest od celu, jaki chce się osiągnąć. Warto wiec wiedzieć, że istnieją firmy, które specjalizują się w przygotowywaniu konkretnego rodzaju eventów.

Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[14 stycznia 2010 | Możliwość komentowania Imprezy integracyjne – motywacyjne została wyłączona | 2 407 views]
Imprezy integracyjne – motywacyjne

Pracownik pytany o to, czy wolałby więcej zarabiać czy być w inny sposób nagradzany, np. pochwałą szefa, miłą atmosferą w pracy lub dodatkowymi świadczeniami? w większości przypadków wybiera to drugie. Naukowcy już dawno odkryli, że człowiek do lepszej pracy potrzebuje czegoś więcej niż tylko pieniędzy. Stąd pojawia się zagrożenie dla firmy – trudno utrzymać najlepszych i najbardziej wydajnych pracowników bez dodatkowych profitów. Dlatego już nie dziwi nas fakt, że coraz więcej firm szuka innych sposobów motywowania pracownika.