Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: imprezy

Bale, bankiety, imprezy, Przyjęcia okolicznościowe »

[1 października 2014 | Możliwość komentowania Imprezy jesienne i zimowe została wyłączona | 1 678 views]

Lato już za nami i niestety koniec sezonu na imprezy organizowane na wolnym powietrzu. Jesień i zima jet to pora roku kiedy pogoda nas nie rozpieszcza i nie zachęca do wychodzenia z domu bowiem na dworze jest zimno, pochmurno i deszczowo, taka aura sprzyja jesiennej chandrze i depresja jednak aby nas one nie dopadły warto postawić w ten czas na kolorowe imprezy i zabawy w domu lub lokalach.

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[25 lipca 2014 | Możliwość komentowania Imprezy wakacyjne została wyłączona | 1 566 views]

Wakacje już pełna parą, to okres kiedy jest organizowane najwięcej imprez plenerowych i nie tylko, albowiem latem pogoda sprzyja imprezą pod chmurką a tak że rozpoczyna się sezon urlopowy a dzieci i młodzież mają wolne od szkoły co sprzyja beztroskiemu podaniu się zabawie.

imprezy »

[28 maja 2014 | Możliwość komentowania Organizacja dnia dziecka została wyłączona | 1 784 views]

Dzień dziecka już za kilka dni to wyjątkowy dzień dla każdego malucha, dlatego należało by poświęcić nieco więcej uwagi swojej pociechy niż to robimy na co dzień.

imprezy »

[27 listopada 2013 | Możliwość komentowania Impreza andrzejkowa została wyłączona | 1 218 views]

Przed nami imieniny Andrzeja niby zwykłe imieniny ale jednak nie do końca, bowiem w wigilie śniętego Andrzeja mamy Andrzejki, wieczór w którym organizujemy huczne imprezy z nieodłożonym ich elementem wróżbami. 

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby »

[3 października 2013 | Możliwość komentowania Jesienne imprezy i święta została wyłączona | 1 792 views]

Mamy już jesień, która wraz z końcem lata i wakacji nie musi oznaczać koniec imprez a wręcz przeciwnie, jesień w Polsce po kolei przynosi kilka kolejnych imprez które zanikają rok wyczekiwaną impreza Sylwestrową.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe »

[3 lipca 2013 | Możliwość komentowania Organizatorzy imprez została wyłączona | 1 764 views]

Organizując jakąkolwiek imprezę informacje o miejscach, firmach organizujących imprezy czy też modnych dekoracjach na nie, informacje najczęściej poszukujemy w Internecie, bardzo dobrze bowiem Internet na bieżąco informuje o nowościach z branży eventowej.

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Wydarzenia »

[23 lipca 2012 | Możliwość komentowania Przepis na udany event na Targach Event 2012 została wyłączona | 1 379 views]

Niebanalne pomysły na niezapomniane eventy i szereg produktów, usług czy rozwiązań potrzebnych do organizacji różnorodnych imprez – to wszystko zostanie zaprezentowane podczas tegorocznych Targów Event 2012. To jedyne w Polsce wydarzenie tego typu, które w całości jest dedykowane przedstawicielom branży eventowej.

imprezy, Wydarzenia »

[12 lipca 2012 | Możliwość komentowania Rage-Revolution Underground Run wielkimi krokami zbliża się do Startu /9-12 sierpnia 2012/ została wyłączona | 2 700 views]

Już tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia motoryzacyjnego wydarzenia lata w Elite Circle World. Trasa imprezy została zatwierdzona, zespół przygotowawczy pracuje na pełnych obrotach, samochody są szykowane do ekstremalnego wysiłku a piękne kobiety niecierpliwie wyczekują na gorące emocje moto-lifestyle`owego party.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[28 marca 2012 | Możliwość komentowania Popularni artyści w Polsce została wyłączona | 1 662 views]

Wielkimi krokami zbliża się okres dla amatorów imprez muzycznych – w nadchodzące wakacje odbędą się koncerty takich gwiazd jak: Madonna, Marilyn Manson, Roxette czy Coldplay.
Owych artystów nie trzeba szczególnie  przedstawiać,  znamy ich ze stacji muzycznych i gazet. Wszędzie gdzie się pojawiają, wzbudzają zainteresowanie, nie inaczej będzie w Polsce.
Madonna ogromną popularność zdobyła już w latach 80., i do dziś utrzymuje się wśród topowych wykonawców muzycznych. W Polsce wystąpi 1 sierpnia w ramach trasy „Madonna World Tour 2012”, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wielkie show połączone z największymi hitami artystki z pewnością …

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[21 lutego 2012 | Możliwość komentowania Bezpieczeństwo imprez została wyłączona | 1 678 views]

Obowiązkiem organizatora imprezy masowej to  spełnienie wymogów w zakresie bezpieczeństwa dla uczestników imprezy. Nawet podczas kilkugodzinnej imprezy kierownictwo powinno zapewnić ochronę oraz  pomoc medyczną. Często do tych celów zatrudnia się  służby porządkowe i informacyjne, a także głównego kierownika zarządzającego bezpieczeństwem imprezy.

Niewiele osób wie, jak wiele trudu przysparza zorganizowanie imprezy na ponad kilkaset uczestników. Tego typu wydarzenia artystyczne, rozrywkowe czy sportowe muszą zapewniać wszystkim zgromadzonym na nich osobom maksimum bezpieczeństwa. Obecność dużej ilości uczestników biorących udział w spotkaniu może spowodować różnego rodzaju zagrożenia, które w przypadku zaniedbań organizacyjnych mogą być przyczyną …