Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: impreza sportowa

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe »

[26 stycznia 2011 | Możliwość komentowania Startuje alleZIMA 2011 została wyłączona | 1 238 views]
Startuje alleZIMA 2011

Od 29 stycznia do 27 lutego serwis Allegro zaprasza na czwartą edycję zawodów dla narciarzy i snowboardzistów alleZIMA 2011. Jak co roku impreza odbędzie się w najpopularniejszych polskich kurortach zimowych. Tym razem odwiedzimy Bukowinę, Czarną Górę, Świeradów Zdrój oraz Białkę Tatrzańską.

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[1 października 2010 | Możliwość komentowania Biegnij Warszawo została wyłączona | 1 573 views]
Biegnij Warszawo

Warszawa ma szansę po raz kolejny potwierdzić, że jest polską stolicą biegową. W niedzielę 3 października 10 tysięcy osób stanie na starcie największej tego typu imprezy biegowej w Europie Środkowej – Biegnij Warszawo.

Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[8 września 2010 | Możliwość komentowania II Drużynowe Mistrzostwa Polski w Dysk Golfie została wyłączona | 1 527 views]
II Drużynowe Mistrzostwa Polski w Dysk Golfie

Szanowni Państwo! Boruja Disk Golf Club zaprasza na: II Drużynowe Mistrzostwa Polski w Dysk Golfie O Puchar Starosty Wolsztyńskiego 19 września 2010 IMPREZA DLA AMATORÓW!!!

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[12 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania IX Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie została wyłączona | 1 692 views]
IX Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie

Już tylko dni dzielą nas od IX edycji Festiwalu Gwiazd Sportu. W tym roku Festiwal trwać będzie aż pięć dni w programie m. in. wybory Miss Sportu, uroczyste odsłonięcie replik medali na Alei Gwiazd Sportu, koncerty wykonawców: Żuki, Ania Wyszkoni, KASA, Urszula, spotkania ze znanymi sportowcami. Począwszy od dnia 11 sierpnia (środa) do 15 sierpnia (niedziela) czeka na nas w Dziwnowie moc atrakcji i zabawy – nie tylko sportowych!

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[2 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski w Aquathlonie Gdynia 8 sierpnia 2010 została wyłączona | 1 440 views]
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie Gdynia 8 sierpnia 2010

Już po raz drugi w Gdyni odbędą się Mistrzostwa Polski w Aquathlonie, które są kontynuacją Otwartych Zawodów w Aquathlonie o Puchar Prezydenta Gdyni oraz Pucharu Polski. Można więc śmiało powiedzieć, że z roku na rok, Gdynia staje się potęgą …

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[2 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski skuterów wodnych, Gdynia 07-08 sierpnia 2010 została wyłączona | 1 206 views]
Mistrzostwa Polski skuterów wodnych, Gdynia 07-08 sierpnia 2010

Gdynia po raz kolejny będzie gospodarzem prestiżowej imprezy motorowodnej najwyższej rangi ? Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. To wyjątkowe wydarzenie rozpocznie się 7 sierpnia i potrwa dwa …

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Słownik »

[6 maja 2010 | Możliwość komentowania Impreza plenerowa została wyłączona | 1 941 views]
Impreza plenerowa

Jest to wydarzenie organizowane pod gołym niebem, często organizowane pod nazwą festynów, kiermaszów lub jarmarków,  towarzyszy im oprawa muzyczna lub sportowa.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Słownik »

[6 maja 2010 | Możliwość komentowania Impreza masowa została wyłączona | 1 563 views]
Impreza masowa

Pojęcie to określa wielkie wydarzenia sportowe, artystyczne oraz rozrywkowe, na których liczba miejsc jest dokładnie wyznaczona, a mianowicie wynosi:

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Targi »

[26 kwietnia 2010 | Możliwość komentowania Organizatorzy wielkich wydarzeń została wyłączona | 1 708 views]
Organizatorzy wielkich wydarzeń

Nie zależnie od rodzaju organizowanej imprezy zawsze stanowy ona wielkie wyzwanie dla organizatora a szczególnie wielkie imprezy sportowe, targowe, lub kulturalno-rozrywkowe. Z racji, że organizowane na szeroką skalę wydarzenia z reguły mają ogromny wpływ nie tylko na branżę turystyczno-gospodarczą, ale na życie społeczeństwa, trzeba dopilnować najmniejszego nawet drobiazgu, nierzadko uciekając się po pomoc do zdobyczy technologicznych.

Branża eventów spotkań, Imprezy plenerowe »

[11 lutego 2010 | Możliwość komentowania Bezpieczeństwo imprez masowych została wyłączona | 2 517 views]
Bezpieczeństwo imprez masowych

21 kwietnia 2009 r. została ogłoszona nowa ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r. (Dz. U. Nr 62 poz. 504 z 2009 r.). Ustawa ma polepszyć walkę z chuligaństwem, polepszyć bezpieczeństwo na organizowanych imprezach oraz na polskich stadionach za pomocą szeregu nowo wprowadzonych rozwiązań. Wprowadzenie nowej ustawy ma również na celu zapewnić m.in. bezpieczny przebieg Euro 2012.