Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: impreza muzyczna

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[27 października 2010 | Możliwość komentowania Melanie Fiona zagra we Wrocławiu została wyłączona | 1 358 views]
Melanie Fiona zagra we Wrocławiu

8 grudnia we wrocławskim klubie Eter wystąpi Melanie Fiona- jedno z największych odkryć ostatniego czasu, popularność przyniosły jej takie hity jak „Monday Morning” i „Give It To Me Right”.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[15 września 2010 | Możliwość komentowania Światowe Dni Muzyki została wyłączona | 1 359 views]
Światowe Dni Muzyki

Wrocław został wybrany do organizacji Światowych Dni Muzyki MTMW w październiku 2014 r. Jest to prestiżowy festiwal poświęcony muzyce współczesnej organizowany od 87 lat, co roku w innym kraju. Unikalna forma tego festiwalu polega na tym, że prezentuje on muzykę współczesną z różnych stron świata, co gwarantuje ogromną rozmaitość repertuaru. Jest tutaj miejsce dla uznanych artystów, jak również dla debiutantów pragnących zaprezentować swoje utwory przed światową publicznością.

Branża eventów spotkań, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[7 września 2010 | Możliwość komentowania Morcheeba 6 października w Polsce została wyłączona | 1 619 views]
Morcheeba 6 października w Polsce

Jedna z najlepszych trip-hopowych grup muzycznych – Morcheeba odwiedzi Polskę. Będzie to już drugi koncert Anglików w Polsce w tym roku. Wcześniej Trio wystąpiło w Gdyni podczas Cudawianek 2010. Zespól, który po 7 letniej przerwie wrócił w 2010 roku do wspólnego koncertowania, zamierza przypomnieć fanom swój niepowtarzalny i niemożliwy do podrobienia styl.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wydarzenia »

[12 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Imprezy w Polsce została wyłączona | 1 861 views]
Imprezy w Polsce

Jeszcze kilkanaście lat temu, Polacy mogli tylko pomarzyć o takim zestawie imprez, festiwali i koncertów, jaki mają obecnie, występują na nich światowe gwiazdy muzyki, które w ostatnich latach chętnie przyjeżdżają do naszego kraju.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[12 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Nowa odsłona Orange Warsaw Festival 2010 została wyłączona | 2 497 views]
Nowa odsłona Orange Warsaw Festival 2010

Prawdziwe brzmienie. Muzyka przez duże M. Wielkie gwiazdy, różne style, najwyższy, światowy poziom. Bez playbacku. Orange Warsaw Festival – dla wszystkich tych, dla których muzyka jest najważniejsza na świecie. W tym roku Orange Warsaw Festival zagra w nowym miejscu i nowej formule. Za jego realizację odpowiadają dwie znane i cenione firmy TVN (organizator) i Orange (sponsor tytularny), które gwarantują wykonawców z najwyższej półki i świetną zabawę.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[10 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Męskie Granie została wyłączona | 1 875 views]
Męskie Granie

Warszawa to szóste i ostatnim miasto, które będzie gospodarzem Męskiego Grania. Projekt ten łączy nowatorskie interpretacje i rożne pokolenia najlepszych polskich muzyków. Koncert odbędzie się 21 sierpnia w Centrum Kultury Koneser. Wystąpią m. in. Maciej Maleńczuk, Wojciech Waglewski, Tomasz Stańko, Andrzej Smolik, Fisz, Abradab oraz Mistrz Świata w scratchowaniu – DJ Eprom.

Branża eventów spotkań, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[9 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Solidarity of Arts 2010 Gdańsk, 18 sierpnia- 8 września została wyłączona | 1 463 views]
Solidarity of Arts 2010 Gdańsk, 18 sierpnia- 8 września

W sierpniu rozpoczyna się w Gdańsku festiwal Solidarity of Arts. Już po raz drugi z inicjatywy Samorządu Województwa Pomorskiego instytucje kultury podległe Urzędowi Marszałkowskiemu, a także Urząd Miasta Gdańska i Polski Instytut Sztuki Filmowej zapraszają wybitnych światowych i polskich artystów do wspólnej pracy i do dzielenia się jej efektami w miejscu szczególnym dla Polski i Europy. Gdańsk ideę wolności zdaje się mieć zakodowaną w swoim DNA, co już niejednokrotnie w najnowszej historii naszego kraju udowadniał.
W ubiegłym stuleciu przez podrywanie całego kontynentu …

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe »

[28 lipca 2010 | Możliwość komentowania Ostróda Reggae Festiwal 2010 została wyłączona | 4 153 views]
Ostróda Reggae Festiwal 2010

Ostróda Reggae Festiwal to najbardziej znaczący polski festiwal muzyki reggae. Od 9 lat Ostróda, a w szczególności magiczny teren byłych koszarów pruskich gdzie odbywa się impreza, tętni życiem w zielono-żółto-czerwonych barwach.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe »

[19 lipca 2010 | Możliwość komentowania DINOSAUR JR. na OFF Festival Katowice 2010. została wyłączona | 2 790 views]
DINOSAUR JR. na OFF Festival Katowice 2010.

Jak przystało na najważniejszy festiwal alternatywny w Polsce, jedną z ambicji jego organizatorów jest prezentacja artystów, których twórczość stanowi podwaliny dzisiejszej muzyki niezależnej.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe »

[16 lipca 2010 | Możliwość komentowania Muzyka w Starym Krakowie została wyłączona | 1 643 views]
Muzyka w Starym Krakowie

Międzynarodowy Festiwal Muzyka w Starym Krakowie to wyjątkowa okazja, aby w pięknych miejscach Krakowa posłuchać znakomitej muzyki. Festiwal cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta, jest także perełką dla zwiedzających miasto gości.