Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: impreza masowa

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[21 lutego 2012 | Możliwość komentowania Bezpieczeństwo imprez została wyłączona | 1 678 views]

Obowiązkiem organizatora imprezy masowej to  spełnienie wymogów w zakresie bezpieczeństwa dla uczestników imprezy. Nawet podczas kilkugodzinnej imprezy kierownictwo powinno zapewnić ochronę oraz  pomoc medyczną. Często do tych celów zatrudnia się  służby porządkowe i informacyjne, a także głównego kierownika zarządzającego bezpieczeństwem imprezy.

Niewiele osób wie, jak wiele trudu przysparza zorganizowanie imprezy na ponad kilkaset uczestników. Tego typu wydarzenia artystyczne, rozrywkowe czy sportowe muszą zapewniać wszystkim zgromadzonym na nich osobom maksimum bezpieczeństwa. Obecność dużej ilości uczestników biorących udział w spotkaniu może spowodować różnego rodzaju zagrożenia, które w przypadku zaniedbań organizacyjnych mogą być przyczyną …

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[4 stycznia 2011 | Możliwość komentowania Zapraszamy na Wielki Zimowy Piknik Rodzinny została wyłączona | 1 576 views]
Zapraszamy na Wielki Zimowy Piknik Rodzinny

Już w najbliższą sobotę (8 stycznia 2011 r.) na Rusińskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się Wielki Zimowy Piknik Rodzinny. Otwarta dla wszystkich impreza oferuje moc atrakcji w tym lot balonem, olimpiadę dla dzieci, a także koncert zespołu Oddział Zamknięty.

Imprezy plenerowe, Przyjęcia okolicznościowe, Słownik »

[14 grudnia 2010 | Możliwość komentowania Drag queen została wyłączona | 2 105 views]
Drag queen

Mianem drag queen określamy pewny rodzaj transwestytyzmu,  gdzie mężczyzna upodabnia się strojem i makijażem do kobiety.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wydarzenia »

[12 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Imprezy w Polsce została wyłączona | 1 861 views]
Imprezy w Polsce

Jeszcze kilkanaście lat temu, Polacy mogli tylko pomarzyć o takim zestawie imprez, festiwali i koncertów, jaki mają obecnie, występują na nich światowe gwiazdy muzyki, które w ostatnich latach chętnie przyjeżdżają do naszego kraju.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[12 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Nowa odsłona Orange Warsaw Festival 2010 została wyłączona | 2 497 views]
Nowa odsłona Orange Warsaw Festival 2010

Prawdziwe brzmienie. Muzyka przez duże M. Wielkie gwiazdy, różne style, najwyższy, światowy poziom. Bez playbacku. Orange Warsaw Festival – dla wszystkich tych, dla których muzyka jest najważniejsza na świecie. W tym roku Orange Warsaw Festival zagra w nowym miejscu i nowej formule. Za jego realizację odpowiadają dwie znane i cenione firmy TVN (organizator) i Orange (sponsor tytularny), które gwarantują wykonawców z najwyższej półki i świetną zabawę.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[10 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Męskie Granie została wyłączona | 1 875 views]
Męskie Granie

Warszawa to szóste i ostatnim miasto, które będzie gospodarzem Męskiego Grania. Projekt ten łączy nowatorskie interpretacje i rożne pokolenia najlepszych polskich muzyków. Koncert odbędzie się 21 sierpnia w Centrum Kultury Koneser. Wystąpią m. in. Maciej Maleńczuk, Wojciech Waglewski, Tomasz Stańko, Andrzej Smolik, Fisz, Abradab oraz Mistrz Świata w scratchowaniu – DJ Eprom.

imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[2 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski w Aquathlonie Gdynia 8 sierpnia 2010 została wyłączona | 1 450 views]
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie Gdynia 8 sierpnia 2010

Już po raz drugi w Gdyni odbędą się Mistrzostwa Polski w Aquathlonie, które są kontynuacją Otwartych Zawodów w Aquathlonie o Puchar Prezydenta Gdyni oraz Pucharu Polski. Można więc śmiało powiedzieć, że z roku na rok, Gdynia staje się potęgą …

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe »

[28 lipca 2010 | Możliwość komentowania Ostróda Reggae Festiwal 2010 została wyłączona | 4 153 views]
Ostróda Reggae Festiwal 2010

Ostróda Reggae Festiwal to najbardziej znaczący polski festiwal muzyki reggae. Od 9 lat Ostróda, a w szczególności magiczny teren byłych koszarów pruskich gdzie odbywa się impreza, tętni życiem w zielono-żółto-czerwonych barwach.

Branża eventów spotkań, Imprezy plenerowe »

[27 lipca 2010 | Możliwość komentowania Coke Live Music Festival 2010 została wyłączona | 2 884 views]
Coke Live Music Festival 2010

Kraków i dwa dni najlepszej muzyki na terenie Lotniska – Muzeum Lotnictwa Polskiego. Data tegorocznej edycji Coke Live Music Festival to 20 i 21 sierpnia.

Branża eventów spotkań, Imprezy plenerowe »

[20 lipca 2010 | Możliwość komentowania Festiwal w Jarocinie 2010 już za nami została wyłączona | 2 173 views]
Festiwal w Jarocinie 2010 już za nami

Festiwal w Jarocinie to najsłynniejszy i najstarszy polski festiwal rockowy. Przez lata istniał on w świadomości młodych