Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: impreza integracyjna

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe »

[15 lutego 2011 | Możliwość komentowania Konsola jako pomisł na impreze została wyłączona | 1 485 views]
Konsola jako pomisł na impreze

Jeżeli organizując imprezę i  ewidentnie masz problem z pomysłem, warto pomyśleć o wykorzystaniu możliwości, jakie dają konsole najnowszej generacji.

Imprezy plenerowe, Przyjęcia okolicznościowe, Słownik »

[14 grudnia 2010 | Możliwość komentowania Drag queen została wyłączona | 2 105 views]
Drag queen

Mianem drag queen określamy pewny rodzaj transwestytyzmu,  gdzie mężczyzna upodabnia się strojem i makijażem do kobiety.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Wesela śluby »

[7 października 2010 | Możliwość komentowania Impreza w Pleneru została wyłączona | 1 816 views]
Impreza w Pleneru

Istnieje wiele rodzajów Imprez Plenerowych do nich zaliczmy  – festyny, koncerty, pikniki, zawody sportowe, kiermasze, czy jarmarki. Bardzo często są to lokalne imprezy organizowane z okazji ważnego wydarzenia dla miasta czy wsi. Bezpłatny wstęp, mnóstwo atrakcji dla uczestników i wesoła atmosfera powodują, że imprezy plenerowe gromadzą tłumy ludzi w każdym wieku.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Organizacja szkoleń »

[15 lipca 2010 | Możliwość komentowania Jaka jest bespieczna impreza integracyjna? została wyłączona | 1 439 views]
Jaka jest bespieczna impreza integracyjna?

Jak powinna wyglądać impreza integracyjna?
Przede wszystkim powinna wiązać się z odpoczynkiem, relaksem i szaleństwem w gronie kolegów i koleżanek z pracy, mimo iż dla przedsiębiorstwo może ponieść realne kosztu organizując ją. Czasami bywa jednak tak, że źle przygotowana impreza integracyjna kończy się w szpitalu.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[23 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Czy wyjazd intergracyjny psuje relacje? została wyłączona | 1 179 views]
Czy wyjazd intergracyjny psuje relacje?

Gazeta Wyborcza podaję iż czasami się zdarza, iż wyjazd integracyjny psuje dotychczasowe relacje pomiędzy pracownikami zamiast je umocnić.
Dlaczego, więc istnieje realne zagrożenie, że nasz event zakończy się fiaskiem?
 

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Organizacja szkoleń, Słownik »

[7 maja 2010 | Możliwość komentowania Imprezy Integracyjne została wyłączona | 1 371 views]
Imprezy Integracyjne

Cechą imprezy integracyjnej odpoczynek, relaks i szaleństwo w gronie kolegów i koleżanek z pracy, mimo iż firmy ponoszą koszty organizując je.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Słownik »

[30 kwietnia 2010 | Możliwość komentowania Green Event została wyłączona | 2 122 views]
Green Event

Green event, czyli  zielony event to impreza organizowana dla pracowników przedsiębiorstwa lub jego kontrahentach, której celem jest zorganizowanie spotkania zgodnego z zasadami ochrony środowiska, społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz propagującą proekologiczne zachowania.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe »

[23 kwietnia 2010 | Możliwość komentowania Wakacje nad jeziorem została wyłączona | 1 992 views]
Wakacje nad jeziorem

Wypoczynek nad jeziorem obecnie staję się co raz bardziej modniejszym sposobem aktywnego spędzania urlopu. Jest wiele atrakcji z których można skorzystać wypoczywając na jezierze. Do wyboru jest wiele wariantów spędzania wolnego czasu – jedną z nich jest wakacyjna impreza nad jeziorem. Można zatem już dziś planować „majówkę” w ulubionym miejscu i spędzić ten czas w miłym towarzystwie.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Targi »

[13 kwietnia 2010 | Możliwość komentowania Wszechstrone organizowanie imprez została wyłączona | 1 788 views]
Wszechstrone organizowanie imprez

Na szczęście są już firmy organizacyjne które jednocześnie potrafią zaplanować rożnego rodzaju spotkania miedzy innymi konferencyjne, biznesowe i rozrywkowe. Okazuje się, że  firmy specjalizujące się w różnych typach spotkań zespołowych mają szansę zaistnieć na rynku i tym samym dobrze zarobić.
Firma organizująca imprezy zaplanuje i doradzi nie tylko pod kątem miejsca, w którym spotkanie będzie się odbywać, ale także dobierze catering, gry zespołowe i miejsca noclegowe dla zaproszonych gości.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe »

[12 kwietnia 2010 | Możliwość komentowania Impreza wakacyjna dla firm została wyłączona | 2 595 views]
Impreza wakacyjna dla firm

Wakacje tuż tuż i pora by pomyśleć o zaplanowaniu ich, zwłaszcza jeżeli jest się właścicielem  firmy,  a twoi pracownicy coś ostatnio wyglądają na zmęczonych. Okres wytężonej pracy i sukcesy naszych pracowników warto docenić, dlatego też imprezy wakacyjne dla firm są rewelacyjnym pomysłem. Niekonwencjonalne formy aktywnego wypoczynku poruszą każdego i naprawdę warto pomyśleć w jak sposób można zmotywować pracownika i zachęcić firmę do efektywniejszej pracy.