Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: impreza firmowa

Bez kategorii »

[8 października 2010 | Możliwość komentowania Imprezy firmowe została wyłączona | 1 180 views]
Imprezy firmowe

Imprezy firmowe organizuje się w każdym większym i mniejszym szanującym się przedsiębiorstwie. Wspólna zabawa integruje grupę i nie ratko, wyłania nowych liderów i jest świetną motywacją do dalszej pracy.
Zamiarem imprezy firmowej jest budowa bliższych relacji między pracownikami, integracja różnych działów przedsiębiorstwa oraz odpoczynek od codziennej pracy. Impreza firmowa może stanowić także dobrą okazję do uczczenia sukcesów firmy.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Organizacja szkoleń »

[15 lipca 2010 | Możliwość komentowania Jaka jest bespieczna impreza integracyjna? została wyłączona | 1 439 views]
Jaka jest bespieczna impreza integracyjna?

Jak powinna wyglądać impreza integracyjna?
Przede wszystkim powinna wiązać się z odpoczynkiem, relaksem i szaleństwem w gronie kolegów i koleżanek z pracy, mimo iż dla przedsiębiorstwo może ponieść realne kosztu organizując ją. Czasami bywa jednak tak, że źle przygotowana impreza integracyjna kończy się w szpitalu.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Konferencje »

[24 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Konferencje w Poznaniu została wyłączona | 1 378 views]
Konferencje w Poznaniu

Poznań to prężne centrum ekonomiczne, w którym są organizowane liczne targi, imprezy kulturalne, muzyczne i sportowe. Jest jednym z najstarszych i największych miast w Polsce. Od wielu lat przyciąga biznesmenów, którzy chętnie inwestują duże środki pieniężne.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[23 czerwca 2010 | Możliwość komentowania Czy wyjazd intergracyjny psuje relacje? została wyłączona | 1 179 views]
Czy wyjazd intergracyjny psuje relacje?

Gazeta Wyborcza podaję iż czasami się zdarza, iż wyjazd integracyjny psuje dotychczasowe relacje pomiędzy pracownikami zamiast je umocnić.
Dlaczego, więc istnieje realne zagrożenie, że nasz event zakończy się fiaskiem?
 

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Słownik »

[30 kwietnia 2010 | Możliwość komentowania Green Event została wyłączona | 2 122 views]
Green Event

Green event, czyli  zielony event to impreza organizowana dla pracowników przedsiębiorstwa lub jego kontrahentach, której celem jest zorganizowanie spotkania zgodnego z zasadami ochrony środowiska, społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz propagującą proekologiczne zachowania.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Targi »

[13 kwietnia 2010 | Możliwość komentowania Wszechstrone organizowanie imprez została wyłączona | 1 788 views]
Wszechstrone organizowanie imprez

Na szczęście są już firmy organizacyjne które jednocześnie potrafią zaplanować rożnego rodzaju spotkania miedzy innymi konferencyjne, biznesowe i rozrywkowe. Okazuje się, że  firmy specjalizujące się w różnych typach spotkań zespołowych mają szansę zaistnieć na rynku i tym samym dobrze zarobić.
Firma organizująca imprezy zaplanuje i doradzi nie tylko pod kątem miejsca, w którym spotkanie będzie się odbywać, ale także dobierze catering, gry zespołowe i miejsca noclegowe dla zaproszonych gości.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wesela śluby »

[25 marca 2010 | Możliwość komentowania Polecany catering została wyłączona | 1 952 views]
Polecany catering

Dobry plan to połowa sukcesu, wie o tym każdy organizator imprez, a gdy ten plan podparty jest sprawdzonymi rozwiązaniami ? sukces mamy gwarantowany.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Targi »

[16 marca 2010 | Możliwość komentowania Event ! została wyłączona | 2 068 views]
Event !

Firmy zaczynają zauważać  sens oraz rolę eventów w osiąganych wynikach swojej działalności gospodarczej. Są one szczególnie istotne w dobie kryzysu i w dużej mierze od nich uzależniony jest los firmy. Rosnąca świadomość konieczności organizacji eventów sprawiła, że ten rynek zarówno w Polsce jak i na świecie zaczął dynamicznie się rozwijać.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe »

[11 marca 2010 | Możliwość komentowania Piknik firmowy na wiosne została wyłączona | 2 505 views]
Piknik firmowy na wiosne

Zapowiada się piękna wiosna, a pogoda zachęca do wyjścia z domów i spędzania wolnego czasu w plenerze. To bardzo dobry moment, żeby zorganizować piknik firmowy dla rodzin pracowników. Jeśli chcesz profesjonalnej imprezy-powierz wszelkie przygotowania najlepszym firmą z bogatym doświadczeniem. Znajdziesz je na naszej stronie www.organizatorzyimprez.pl

Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[15 lutego 2010 | Możliwość komentowania Zachowania sexualne w pracy została wyłączona | 2 163 views]
Zachowania sexualne w pracy

Według przeprowadzonych badań około 50% ankietowanych może powiedzieć że ma taką przygodę za sobą. Czy jest to dobre, czy złe spróbujmy odnaleźć odpowiedzieć na to pytanie.