Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: impreza

Bale, bankiety, imprezy, Przyjęcia okolicznościowe »

[1 października 2014 | Możliwość komentowania Imprezy jesienne i zimowe została wyłączona | 1 678 views]

Lato już za nami i niestety koniec sezonu na imprezy organizowane na wolnym powietrzu. Jesień i zima jet to pora roku kiedy pogoda nas nie rozpieszcza i nie zachęca do wychodzenia z domu bowiem na dworze jest zimno, pochmurno i deszczowo, taka aura sprzyja jesiennej chandrze i depresja jednak aby nas one nie dopadły warto postawić w ten czas na kolorowe imprezy i zabawy w domu lub lokalach.

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe »

[22 października 2013 | Możliwość komentowania Zabawa w Halloween została wyłączona | 1 786 views]

Jesień nie koniecznie musi być ponura i nudna, bowiem w okresie jesienniej jest kilka ciekawych imprez, które mogą sprawić iż stanie się ona nieco przyjaźniejszą.

imprezy, Wydarzenia »

[24 października 2012 | Możliwość komentowania TIFF 2012 // PROCES W KONSTRUKCJI została wyłączona | 1 170 views]

Ponad dwudziestu fotografów, teoretyków sztuki i kuratorów z siedmiu państw. Pięć sekcji tematycznych oraz kilkanaście wystaw uznanych artystów oraz najlepszych studentów z czterech szkół fotograficznych, na trzech dużych przestrzeniach, w różnych częściach miasta. Wernisaże, inspirujące spotkania oraz debaty, a to wszystko w ramach drugiej edycji Trochę Innego Festiwalu Fotografii // TIFF 2012.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[31 lipca 2012 | Możliwość komentowania Rage Revolution Underground Run – Trailer Video została wyłączona | 2 070 views]

Do rozpoczęcia Rage Revolution, a tym samym inauguracji Klubu Elite Circle niespełna 11 dni. Tymczasem dla tych, którzy jeszcze się wahają nad udziałem w imprezie prezentujemy materiał video wyprodukowany przy współpracy z WiseMadia.pl będący zapowiedzią nadchodzącej imprezy. Dzięki uprzejmości Energetyki Ursus i Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Ursusa mogliśmy w niezwykłej, industrialnej scenerii zebrać niecodzienny materiał na bazie którego powstał poniższy trailer.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[27 lipca 2012 | Możliwość komentowania OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W RAGE REVOLUTION!!! została wyłączona | 1 386 views]

Rage Revolution jest ekskluzywnym wydarzeniem motoryzacyjnym, które odbędzie się w dniach 09-12 sierpnia 2012 w ramach klubu Elite Circle. Udział w nim weźmie 25 wyselekcjonowanych, dwuosobowych ekip, dla których przygotowaliśmy mnogość niespodzianek, które napotkają na swojej drodze podczas całego eventu.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[20 lipca 2012 | Możliwość komentowania Graffiti Jam w In-City została wyłączona | 1 179 views]

Chcesz zobaczyć jak powstaje 400 m kw. graffiti przedstawiające 63 warszawiaków sprzed kilkudziesięciu lat? Zaproś znajomych i rodzinę, przyjdź 28 lipca na ul. Siedmiogrodzką róg Karolkowej. Najlepsi polscy streetartowcy razem z warszawiakami stworzą graffiti w hołdzie 63 Powstańcom!

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Wydarzenia »

[27 czerwca 2012 | Możliwość komentowania Reklama zewnętrzna – sposób skuteczną na promocję eventów została wyłączona | 3 928 views]

Możliwość szybkiej wymiany kreacji reklamowej i relatywnie niskie koszty uruchomienia kampanii ? to największe atuty kampanii reklamowej prowadzonej na telebimach LED. Z tej formy promocji coraz częściej korzystają organizatorzy eventów.

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy plenerowe »

[6 kwietnia 2012 | Możliwość komentowania Pora na imprezy plenerowe została wyłączona | 1 531 views]

Nadszedł dobry moment na pierwsze imprezy w plenerowe. Te prywatne związane z grillowaniem ze znajomymi, jak i te firmowe w gronie współpracowników.
Wiosna  pogoda pozwala na pierwsze  zorganizowanie imprezy w plenerze, bo po co kolejny raz spotykać się w dusznym lokalu.
Profesjonalnych organizatorów można znaleźć na stronie http://www.organizatorzyimprez.pl/branza,imprezy-plenerowe.html
Warto przygotować krótki scenariusz imprezy, bądź poprosić profesjonalnego organizatora eventów o przygotowanie ciekawego programu.
Więcej informacji pod tym linkiem

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[28 marca 2012 | Możliwość komentowania Popularni artyści w Polsce została wyłączona | 1 662 views]

Wielkimi krokami zbliża się okres dla amatorów imprez muzycznych – w nadchodzące wakacje odbędą się koncerty takich gwiazd jak: Madonna, Marilyn Manson, Roxette czy Coldplay.
Owych artystów nie trzeba szczególnie  przedstawiać,  znamy ich ze stacji muzycznych i gazet. Wszędzie gdzie się pojawiają, wzbudzają zainteresowanie, nie inaczej będzie w Polsce.
Madonna ogromną popularność zdobyła już w latach 80., i do dziś utrzymuje się wśród topowych wykonawców muzycznych. W Polsce wystąpi 1 sierpnia w ramach trasy „Madonna World Tour 2012”, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wielkie show połączone z największymi hitami artystki z pewnością …

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy okolicznościowe, Wydarzenia »

[5 stycznia 2012 | Możliwość komentowania Dzień zakochanych została wyłączona | 1 424 views]

Walentynki maja zarówno zwolenników jak  i przeciwników, jedno jest pewne na miłość nigdy nie jest za późno, dlatego dzień zakochanych cieszy się sporą popularnością i to bez względu na płeć i grupę wiekową.