Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: festiwal

Bez kategorii »

[11 sierpnia 2011 | Możliwość komentowania 9. Festiwal Sacrum Profanum Kraków została wyłączona | 1 954 views]

Znamy już program 9. Festiwalu Sacrum Profanum. Przyszłoroczna edycja startuje 11 września, w 10. rocznicę zamachu na nowojorskie WTC.

Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Przyjęcia okolicznościowe, Wydarzenia »

[29 października 2010 | Możliwość komentowania Laureaci I Festiwalu Smaków Włoskich w Poznaniu została wyłączona | 1 902 views]
Laureaci I Festiwalu Smaków Włoskich w Poznaniu

W dniach 21 – 23 października br. niemal 3000 poznaniaków i turystów miało okazję degustacji oraz oceny dań kuchni włoskiej, serwowanych w 8 poznańskich restauracjach. Specjalne festiwalowe dania w bardzo atrakcyjnej cenie 10 zł! przygotowały restauracje: Girasole, Umberto, Cafe Bordo (wszystkie trzy z ulicy Żydowskiej), Tivoli (ul. Wroniecka, ul. Naramowicka, ul. Św. Czesława oraz ul. Ściegiennego), Fidelio (ul. Garbary), Roma (ul. Półwiejska), LaLucciola i Villa Magnolia (obie z ul. Głogowskiej).

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[17 września 2010 | Możliwość komentowania Rawa Blues Festival w Katowicach została wyłączona | 1 342 views]
Rawa Blues Festival w Katowicach

Najstarszy festiwal bluesowy w Polsce, jeden z najbardziej uznanych w Europie i największy na świecie odbywający się „in-door” (pod dachem), w tym roku odbędzie się już po raz 30. Jak zwykle – w Katowicach! Dzięki Rawa Blues Festival to miasto od lat uchodzi za stolicę polskiego bluesa.

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[15 września 2010 | Możliwość komentowania Światowe Dni Muzyki została wyłączona | 1 359 views]
Światowe Dni Muzyki

Wrocław został wybrany do organizacji Światowych Dni Muzyki MTMW w październiku 2014 r. Jest to prestiżowy festiwal poświęcony muzyce współczesnej organizowany od 87 lat, co roku w innym kraju. Unikalna forma tego festiwalu polega na tym, że prezentuje on muzykę współczesną z różnych stron świata, co gwarantuje ogromną rozmaitość repertuaru. Jest tutaj miejsce dla uznanych artystów, jak również dla debiutantów pragnących zaprezentować swoje utwory przed światową publicznością.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[10 września 2010 | Możliwość komentowania Szósta edycja Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur została wyłączona | 1 959 views]
Szósta edycja Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur

Na kolejną edycję Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur zapraszamy w terminie 26 września – 2 października 2010. Przedstawiamy Państwu idee i założenia programowe festiwalu oraz informacje o kilku artystach, którzy już potwierdzili swój udział w wydarzeniu.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[17 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania LURA (Portugalia – Wyspy Zielonego Przylądka) została wyłączona | 1 279 views]
LURA (Portugalia – Wyspy Zielonego Przylądka)

LURA wystąpi na kolejnej edycji
World Fusion Music Festival Sosnowiec 2010
w piątek 3 września 2010 roku

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[17 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Festiwal Tauron Nowa Muzyka w Katowicach została wyłączona | 1 788 views]
Festiwal Tauron Nowa Muzyka w Katowicach

W dniach 26-29 sierpnia 2010 imponujące, postindustrialne ruiny KWK Katowice (teren Muzeum Śląskiego), dominujące nad centrum i historią stolicy Śląska, po raz kolejny staną się prawdziwą Mekką dla wszystkich miłośników niebanalnej muzyki i tanecznych rytmów.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Przyjęcia okolicznościowe, Targi, Wydarzenia »

[12 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Imprezy w Polsce została wyłączona | 1 861 views]
Imprezy w Polsce

Jeszcze kilkanaście lat temu, Polacy mogli tylko pomarzyć o takim zestawie imprez, festiwali i koncertów, jaki mają obecnie, występują na nich światowe gwiazdy muzyki, które w ostatnich latach chętnie przyjeżdżają do naszego kraju.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[12 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Nowa odsłona Orange Warsaw Festival 2010 została wyłączona | 2 497 views]
Nowa odsłona Orange Warsaw Festival 2010

Prawdziwe brzmienie. Muzyka przez duże M. Wielkie gwiazdy, różne style, najwyższy, światowy poziom. Bez playbacku. Orange Warsaw Festival – dla wszystkich tych, dla których muzyka jest najważniejsza na świecie. W tym roku Orange Warsaw Festival zagra w nowym miejscu i nowej formule. Za jego realizację odpowiadają dwie znane i cenione firmy TVN (organizator) i Orange (sponsor tytularny), które gwarantują wykonawców z najwyższej półki i świetną zabawę.

Branża eventów spotkań, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy plenerowe, Wydarzenia »

[11 sierpnia 2010 | Możliwość komentowania Carnaval Sztuk-Mistrzów- przyjmij zaproszenie na magiczny weekend w Lublinie! została wyłączona | 1 931 views]
Carnaval Sztuk-Mistrzów- przyjmij zaproszenie na magiczny weekend w Lublinie!

Już od 19 do 22 sierpnia przyjedź na Carnaval Sztuk-Mistrzów i spędź niepowtarzalne chwile w mieście inspiracji. Poznaj Lublin, jakiego nie znałeś !