Start » Artykuły, informacje poradniki, wiadomości.

Artykuły oznaczone tagiem: event

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Organizacja szkoleń, Przyjęcia okolicznościowe »

[3 lipca 2013 | Możliwość komentowania Organizatorzy imprez została wyłączona | 1 764 views]

Organizując jakąkolwiek imprezę informacje o miejscach, firmach organizujących imprezy czy też modnych dekoracjach na nie, informacje najczęściej poszukujemy w Internecie, bardzo dobrze bowiem Internet na bieżąco informuje o nowościach z branży eventowej.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy »

[17 czerwca 2013 | Możliwość komentowania Znaczenie eventów w marketingu została wyłączona | 2 405 views]

Czy polski świat marketingu potrafi wykorzystywać potencjał biznesowy, jaki niosą ze sobą eventy? Czy warto inwestować w wydarzenia i opierać na nich komunikację marketingową firmy?

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Organizacja szkoleń »

[15 stycznia 2013 | Możliwość komentowania Nowy projekt edukacyjny dla branży eventowej została wyłączona | 1 890 views]

„Działania SBE od początku istnienia organizacji skupiają się przede wszystkim na działalności szkoleniowej i networkingowej. Po cieszących się dużym zainteresowaniem warsztatach „Kierunek-Event”, nadszedł czas na stworzenie nowej platformy szkoleniowej EventCamp” – mówi Anna Nowakowska, członek Zarządu SBE, Kierownik Zespołu ds. Edukacji

Branża eventów spotkań, imprezy, Targi, Wydarzenia »

[4 października 2012 | Możliwość komentowania Startuje tegoroczne spotkanie branży eventowej – Targi Event 2012 została wyłączona | 2 021 views]

Blisko 100 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi dla branży eventowej podczas IV Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2012, które odbędą się w dniach 3-4 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia »

[27 lipca 2012 | Możliwość komentowania OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W RAGE REVOLUTION!!! została wyłączona | 1 386 views]

Rage Revolution jest ekskluzywnym wydarzeniem motoryzacyjnym, które odbędzie się w dniach 09-12 sierpnia 2012 w ramach klubu Elite Circle. Udział w nim weźmie 25 wyselekcjonowanych, dwuosobowych ekip, dla których przygotowaliśmy mnogość niespodzianek, które napotkają na swojej drodze podczas całego eventu.

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Wydarzenia »

[23 lipca 2012 | Możliwość komentowania Przepis na udany event na Targach Event 2012 została wyłączona | 1 379 views]

Niebanalne pomysły na niezapomniane eventy i szereg produktów, usług czy rozwiązań potrzebnych do organizacji różnorodnych imprez – to wszystko zostanie zaprezentowane podczas tegorocznych Targów Event 2012. To jedyne w Polsce wydarzenie tego typu, które w całości jest dedykowane przedstawicielom branży eventowej.

Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe, Konferencje, Wydarzenia »

[27 czerwca 2012 | Możliwość komentowania Reklama zewnętrzna – sposób skuteczną na promocję eventów została wyłączona | 3 928 views]

Możliwość szybkiej wymiany kreacji reklamowej i relatywnie niskie koszty uruchomienia kampanii ? to największe atuty kampanii reklamowej prowadzonej na telebimach LED. Z tej formy promocji coraz częściej korzystają organizatorzy eventów.

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy plenerowe »

[6 kwietnia 2012 | Możliwość komentowania Pora na imprezy plenerowe została wyłączona | 1 531 views]

Nadszedł dobry moment na pierwsze imprezy w plenerowe. Te prywatne związane z grillowaniem ze znajomymi, jak i te firmowe w gronie współpracowników.
Wiosna  pogoda pozwala na pierwsze  zorganizowanie imprezy w plenerze, bo po co kolejny raz spotykać się w dusznym lokalu.
Profesjonalnych organizatorów można znaleźć na stronie http://www.organizatorzyimprez.pl/branza,imprezy-plenerowe.html
Warto przygotować krótki scenariusz imprezy, bądź poprosić profesjonalnego organizatora eventów o przygotowanie ciekawego programu.
Więcej informacji pod tym linkiem

Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy integracyjne, motywacyjne »

[1 lutego 2012 | Możliwość komentowania Polski Internet – PowerSport laureatem została wyłączona | 1 485 views]

Z przyjemnością informujemy, że Agencja Eventowa Power Sp. z o.o. została laureatem w konkursie Polski Internet 2011 w kategorii „Rozrywka i Rekreacja” w głosowaniu internautów, a także otrzymała wyróżnienie w głosowaniu Kapituły Konkursu.

imprezy, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne, Imprezy okolicznościowe, Imprezy plenerowe »

[28 grudnia 2011 | Możliwość komentowania Impreza zimą została wyłączona | 2 098 views]

Zorganizowanie niektórych imprez  możliwe jest jedynie  zimą – na przykład tych związanych z jazdą na nartach, snowboardzie czy z psimi zaprzęgami. Jakie są więc najlepsze propozycje zimowych eventów?