Start » Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe

Pomysł na Święta Wielkanocne

31 marca 2010 2 563 views 0 Komentarzy

W Polsce wciąż są popularne Święta Wielkanocne spędzone w gronie rodzinnym. Natomiast jednak zaczynamy zaczynamy doceniać tym dniu docenia towarzystwo przyjaciół i partnerów.

Wiele osób planuję spędzanie tego krótkiego, weekendowego urlopu nad mazurskimi jeziorami (Olsztyn, Mikołajki, Mrągowo), w górach (Zakopane, Wisła, Szczyrk, Szczawnica) lub nad morzem (Międzyzdroje, Dziwnów, Łeba, Władysławowo, Gdańsk, Sopot) w luksusowych hotelach, ośrodkach SPA bądź w zabytkowych aczkolwiek pełnych atrakcji zamkach. W tym okresie dużą popularnością cieszą się także wczasy w tropikach, gdyż ceny są bardziej zachęcające niż w sezonie wakacyjnym. Wielu turystów chętnie wyjeżdża do Tunezji, Egiptu oraz Izraela.

Święta Wielkanocne z dala od domu wybierają ci, którzy chcą uniknąć przedświąteczną gorączkę. Pragną wykorzystać tę przerwę świąteczną na odpoczynek, zadbanie o własne ciało, realizację swoich zainteresowań. Niektórzy cenią sobie to, że mają możliwość pobycia z samym sobą lub mogą nacieszyć się bliskimi, dla których w szarej codzienności często brakuje czasu. Wiele osób traktuje wyjazd jako ucieczkę od dnia codziennego.

Ostatnio popularne stały się wyjazdy w góry na Wielkanoc. Taką tendencję zauważyć można przede wszystkim u wielbicieli białego szaleństwa, którzy wybierają monumentalne góry, by móc wykorzystać ostatnie podrygi zimy i szusować na nartach, sankach lub snowboardzie. Przełom pór roku to czas szczególny. Z połaci śniegu wychylają się pierwsze oznaki zielonej wiosny, co pozwala turystom na podziwianie piękna górskiej przyrody w dwu wariantach.

Pomysł spędzenia Wielkanocy nad morzem cieszy tych, którzy nie mogą doczekać się już letnich wakacji, gorącej aury, złotego piasku oraz palącego słońca. Niestety jeszcze w kwietniu trudno spodziewać się takich warunków, ale z pewnością nie braknie leczniczego jodu. Ponadto turyści mają niepowtarzalną okazję do spacerów nad Bałtykiem. Ponadto kwietniowy wyjazd nad morze to także doskonała okazja, by zwiedzić zabytki znajdujące się w tamtym regionie, na które nie było czasu podczas spiekoty letniej, a może i ochoty.

Ciekawym pomysłem na spędzenie innych niż dotąd Świąt Wielkanocnych jest wyjazd do hotelu SPA.
W ramach prezentu od zajączka można sobie zafundować szereg regenerujących i upiększających zabiegów pod nadzorem wykwalifikowanych osób.Na specjalne turnusy często wynajmowani są artyści z agencji artystycznych, by umilić czas dorosłym. Dzieci z kolei bawić się mogą pod czujnym okiem opiekunek, które dbają o to, by najmłodsi nigdy się nie nudzili.

Strony: 1 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.