Start » Branża eventów spotkań, Targi, Wydarzenia

Podsumowanie Tour Salon 2010 – Biznes dla turystyki

2 listopada 2010 2 868 views 0 Komentarzy

Podczas 21 edycji Tour Salonu, największego w Polsce spotkania branży turystycznej, na terenach poznańskich targów zgromadziło się 760 wystawców z ponad 30 krajów. Atmosfera egzotyki, słońca i muzyki obecna w pawilonach 5, 6 i nowo otwartym pawilonie 6A towarzyszyła wystawcom w nawiązywaniu szeregu rozmów biznesowych, często kończących się podpisaniem kontraktów. W dni dla szerokiej publiczności ten niepowtarzalny klimat inspirował gości do wakacyjnych wojaży w odległe lub całkiem bliskie zakątki.

Od 20 do 23 października Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedziło ponad 30 tysięcy zwiedzających, w tym 15 tysięcy podczas pierwszych dwóch dni dla profesjonalistów.

Tour Salon to wielkie święto przedstawicieli wszystkich polskich i wielu zagranicznych regionów, biur podróży, touroperatorów, usług w turystyce, przewoźników, linii lotniczych, portali internetowych i wydawnictw, które skupiają się m.in. na ekspozycjach specjalnych: ?WySPA Zdrowia?, ?Turystyka Biznesowa?, ?Turystyka Aktywna – EXTREME?, ?Ekspozycja Autokarów? i ?Port Lotniczy TOUR SALON?.

Tour Salon to doskonałe miejsce dla biznesu, wiedzą o tym ci, którzy korzystają
z Bussines Plannera Tour Salonu – systemu aranżowania spotkań. Na targach nawiązywane są intratne kontakty, liczni profesjonalni zwiedzający podejmują dziesiątki rozmów biznesowych z wystawcami.

Wsłuchując się w opinie naszych wystawców tegoroczne targi można uznać za niezwykle udane i spełniające pokładane w nich oczekiwania. Tour Salon po raz kolejny pokazał, że targi to z jednej strony umacnianie wizerunku firm, informowanie
o nowych ofertach, a z drugiej strony biznes face to face – zakończony uściskiem dłoni. Tego nie zastąpi internet, ani najdłuższe rozmowy przez telefon.

Tegoroczna liczba 15 tysięcy profesjonalistów przełożyła się na ilość podpisywanych kontraktów, a pawilony tętniły od rozmów biznesowych.

Targi pod specjalnym patronatem

W tym roku Tour Salon patronatem objął Minister Sportu i Turystyki, Prezydent Miasta Poznania oraz Polska Izba Turystyki i Polska Organizacja Turystyczna.
Krajem partnerskim tegorocznej edycji została Bułgaria, wciąż urzekająca swoim pięknem i różnorodnością. Region partnerski Tour Salonu to Mazowsze, którego prezentacja odwoływała się do hucznie obchodzonej 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina.

Targi swoją obecnością uświetniło także wielu ambasadorów, przedstawicieli zagranicznych ministerstw oraz organizacji turystycznych.

Strony: 1 2 3 4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.