Start » Branża eventów spotkań, imprezy, Wydarzenia

Koncert Joe Cockera we Wrocławiu

7 września 2010 1 902 views 0 Komentarzy

Jeden z najpopularniejszych muzyków na świecie Joe Cocker – wystąpi 6 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Będzie to jedyny koncert w Polsce w ramach trasy „Hard Knocks Tour 2010”.

Jego sława zaczęła się w 1969 roku, kiedy wystąpił w słynnym amerykańskim programie telewizyjnym „Ed Sullivan Show”. Niedługo potem wystąpił na festiwalu Woodstock 1969, gdzie zdobył pół-milionową publiczność utworem „With A Little Help From My Friends” z repertuaru Beatlesów. Dzięki temu Cocker na stałe wpisał się do historii muzyki, a piosenkę w wykonaniu Anglika wykorzystano kilkanaście lat później w czołówce legendarnego amerykańskiego serialu ?Cudowne Lata?.

Artysta sprzedał miliony płyt na całym świecie, a na jego licznych albumach są takie hity jak: „You Are So Beautiful”, „Unchain My Heart”, ?Summer in the City?czy „You Can Leave Your Hat On”. Otrzymał m. in. nagrodę Grammy, Złotego Globa i Oskara, a także uhonorowano go Orderem Imperium Brytyjskiego.

Trasa koncertowa promuje nowy album ?Hard Knocks?, który ukaże się w październiku tego roku. Legenda Rocka koncerty rozpocznie 25 września w Rosji, zagra także m. in. w Niemczech, Czechach, Holandii, Francji, Włoszech, Białorusi, Ukrainie i Łotwie. Dla fanów zgromadzonych na koncertach, czekają piosenki z nowej płyty oraz przygotowywana przez Cockera niespodzianka. Fani usłyszą także starsze przeboje muzyka jak „Simple Things” czy „Tonight”

Strony: 1 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.