Start » imprezy, Imprezy okolicznościowe, Wesela śluby

Jak zorganizować wieczór panieński ?

18 kwietnia 2016 1 431 views 0 Komentarzy

Wieczór panieński to część całości która która prowadzi do wielkiego dnia czyli dnia ślubu i wesela. Impreza ta organizowana jest dla panny młodej, która w tym dniu może nieco odpocząć żmudnych i stresujących przygotowań ślubnych i w gronie najbliższych przyjaciółek pożegnać życie panienki.

Tradycyjne panieńskie odbywa się dzień przed ślubem, jednak w Polsce najczęściej impreza ta jest wyprawiana tydzień, dwa, lub miesiąc przed ślubem po ty aby panna młoda mogła dobrze się bawić i nie martwić tym jak będzie wyglądać następnego dnia. Organizowaniem wieczoru panieńskie powinny się zająć koleżanki przy czym panna młoda nie musi wcześniej znać jego scenariusz, powinien on być niespodzianką. Koleżanki również powinny zadbać o zaplanowaniu jakieś zabawy, w tym linku można się zapoznać z kilkoma propozycjami zabaw na wieczór panieński http://www.organizatorzyimprez.pl/artykul,418,zabawy-na-wieczor-panienski.html

Koleżanki nie powinny też zapomnieć o drobnym i upominku dla Panny młodej najczęściej są to śmieszne gadżety jak na przykład dyplom wzorowej zony, zestaw erotyczny lub seksowna bielizna, które się na przykład może przydać na noc poślubna.

Coraz częściej się również zdarzą iż organizowania wieczoru panieńskiego powierza się profesjonalistom, który zadbają o całokształt imprezy poczciwszy od kateringu, gadżety i zabawy dla uczestniczek i panny młodej.

Na tej stronie znajdują się oferty profesjonalnych organizatorów imprez http://www.organizatorzyimprez.pl/firmy.html

Nie zależnie od tego kto się zajmie organizowaniem imprezy należy pamiętać iż to pana młoda jest bohaterem wieczory i to ona powinna się czuć wyjątkowo i wspólnie z koleżankami dobrze się bawić, bowiem już wkrótce czeka na nią jeszcze jedno wielkie wydarzenie które nie tylko jest wspaniałe ale też również stresujące.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.