Start » imprezy, Wesela śluby

Gorący okres końcowych przygotowań weselnych

3 lipca 2015 2 902 views 0 Komentarzy

Sezon weselny jaz na dobre rozpoczęty dla wielu przyszłych małżonków jest to gorący okres końcowych przygotowań, które muszą wykonać tuż przed planowanym przyjęciem. Mniej więcej 3 – 4 miesiące przed ceremonią ślubną zaczynają się ostateczne przygotowanie właśnie w tym okresie młodzi mają najwięcej stresu i zadań które należy dopiąć na ostatni guzik.

Trzy miesiące przed przyjęciem należało by już wybrać zaproszenia oraz zatwierdzić ostateczną listę gości a tak że dostarczyć je odpowiednie wcześniej tak aby osoby zaproszone mogły zagospodarować swój czas i przyjść na wesele.

Kolejne zadanie które należało by dopełnić to skontaktować się z osoba odpowiedzialna za same przyjecie weselne w obiekcie, potwierdzić liczbę gości ustalić ostatecznie menu, rodzaj dekoracji, lub też wybrać dodatkowe atrakcje które będą bawić gości podczas przyjęcia..Nie mniej ważnym punktem jest również spotkanie na co najmniej dwa tygodnie przed przyjęciem z osobami którym zleciliśmy oprawę muzyczna i wideofilmowanie i przypomnienie swoich wymagań wobec ich tak aby DJ, zespól oraz fotograf i kamerzystą mieli czas na przygotowanie się do uroczystości. Informacje jak wybrać dobrego DJ znajda państwo na stronie www.organizatorzyimprez.pl

Dla par, które mają tradycyjny ślub kościelny na głowie dodatkowo pozostaję dopełnienie spraw wymaganych do udzielenia sakramentu ślubu jak na przykład ukończenie nauk przedmałżeńskich, spotkania w poradni rodzinnej, spowiedź i inne zadania do spełnienia wymagane przez kościół.

Aby wesele było jak z przysłowiowej bajki na stronie www.salenawesela.pl znajdą Państwo porady jak zorganizować wesele

Jest masa zadań do dokończenia zarówno te duże i drobne jak między innymi makijaż i fryzura Panny młodej lub zorganizowanie transportu dla młodych, niestety są one konieczne i muszą być załatwione, tak aby ślub był takim jaki sobie wymarzyliśmy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.