Start » Bale, bankiety, Branża eventów spotkań, imprezy, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe

Dzień Świętego Mikołaja

17 listopada 2010 1 944 views 0 Komentarzy

Dzień Świętego Mikołaja obchodzimy 6 grudnia, to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez najmłodszych.

Mikołajki to święto powstałe na cześć Świętego Mikołaja z Myry, zapowiada nadejście Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci co roku wyczekują ten dzień z niecierpliwością, gdyż obdarowuje się je wtedy prezentami, które najczęściej kupują rodzice albo dziadkowie. Mimo że podarunki są o wiele skromniejsze niż podczas wigilii, radość z otrzymania prezentu jest ogromna. Zazwyczaj są to słodycze lub drobne upominki, które wkłada się do butów lub pod poduszkę. W wielu krajach sposób obchodzenia Mikołajek rożni się od tego w Polsce. W Szwecji zamiast Mikołaja prezenty przynosi skrzat Jultomte, we Francji jest to Pere Noel, a w Rosji Dziadek Mróz.

Więcej w artykule: Mikołajki na stronie http://www.organizatorzyimprez.pl/artykul,493,mikolajki.html

Nietuzinkowe Mikołajki?

Jeśli chcesz, aby były przygotowane profesjonalnie, pomyśl o organizacji imprezy nie tylko dla swoich dzieci, ale także dla ich przyjaciół.

To może być wspaniała niespodzianka dla dzieci. Jeśli jednak brakuje ci umiejętności bądź pomysłu na Mikołajkowy bal pomoże ci w tym jedna z firm organizująca imprezy dla dzieci. Organizatorzy imprez przygotują scenariusz, według którego toczyć się będzie zabawa, a także ?dostarczy? Mikołaja, który wręczy prezenty najmłodszym.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.