Start » Bez kategorii, imprezy, Imprezy integracyjne, motywacyjne

Dni wolne od pracy w 2017

27 grudnia 2016 1 378 views 0 Komentarzy

Czy planujecie już jakieś wyjazdy w nadchodzącym roku, 2017 przyniesie większą liczbę wolnych dni od pracy a co zatem idzie więcej długich weekendu, które sprzyjają wyjazdom.

Już w piątek 6 stycznia mamy Trzech Króli i pierwszą okazje na długi weekend w Nowym Roku. Którzy można wykorzystań na przykład na krótki wyjazd w góry.

W tym roku Wielkanoc przypada na kwiecień tradycyjnie jak co roku w weekend a w tym na 16 i 17 dzień kwietnia.

Maj w tym roku wypada idealnie, albowiem biorąc tylko 3 dni urlopu w pracy i dołączając 1 i 3 mają mamy na wypoczynek aż 9 dni podczas których już można zaszaleć i pojechać na dalszy wyjazd na przykład do Włoch, które w tym okresie są najpiękniejsze do zwiedzania. Propozycje na weekend majowy znajdą Państwo pod tym linkiem http://www.turystyka24h.pl/turystyczne_czas-na-majowke-oferty-na-kazdy-gust-i-kazda-kieszen-6012.html

W czerwcu z kolei 15.06 w czwartek mamy Boże Ciało i znowu biorąc piątek wolny, to możemy się cieszyć kolejnym długim weekendem sam raz na wyjazd do SPA, Oferty na taki wypoczynek można poszukać na stronie www.e-konferencje.pl pot tym linkiem http://www.e-konferencje.pl/oferty/

W sierpniu sytuacja się powtarza i biorąc wolne w poniedziałek 14 i z świętem Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny, który jest 15. 07 zyskujemy kolejne 4 dni wolne od pracy, a ponieważ już jest sezon urlopowy można e połączyć i wyjechać na wymarzony i zasłużony dwu tygodniowy wypoczynek.

Jeżeli w listopadzie połączymy wyjazdy rodzinne na groby bliskich we Wszystkich Świętych z urlopem i weźmiemy dwa dni wolnego 30-31 października, to możemy mieć łącznie pięć dni na wypoczynek. Natomiast 11 listopada. Jest kolejne święta a mianowicie Narodowe Święto Niepodległości i wypada w sobotę, ale dzień ten można odebrać.

Grudzień pod względem Święta Bożego Narodzenia wypada o wiele lepiej niż poprzedni rok. Święta obchodzimy w poniedziałek i wtorek, więc biorąc trzy dni wolnego od 27 do 29 grudnia, dostajemy aż 10 dni które można wykorzystać na sylwestrowy wyjazd.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.