Start » Branża eventów spotkań, Imprezy firmowe, Imprezy integracyjne, motywacyjne

Czy wyjazd intergracyjny psuje relacje?

23 czerwca 2010 1 188 views 0 Komentarzy

Gazeta Wyborcza podaję iż czasami się zdarza, iż wyjazd integracyjny psuje dotychczasowe relacje pomiędzy pracownikami zamiast je umocnić.

Dlaczego, więc istnieje realne zagrożenie, że nasz event zakończy się fiaskiem?

 Jeżeli decydujemy się na organizowanie imprezy integracyjnej we własnym zakresie bez pomocy specjalistów, to musimy również liczyć sie z tym, iż nie wszystko pójdzie według naszej woli, że oprócz dobrej zabawy możemy doświadczyć także kłopotliwych sytuacji.

Te najgorsze z możliwych mogą zachwiać całym zespołem, a także doprowadzić do zwolnień.

Jest wiele czynników które mogą doprowadzić do kłopotliwej sytuacji, miedzy innymi zbyt duża ilość alkoholu lub mała ilość zabaw integracyjnych, a także brak odpowiednich umiejętności do poprowadzenia zabaw i solidnego integrowania pracowników. Istotnym problemem może stać się zacieranie granicy między szefostwem a pracownikami.

Dlatego więc lepiej nie ryzykować warto sie zdecydować na specjalistów w dziedzinie organizowania imprez integracyjnych. Zyskamy dużo więcej niż nam się początkowo wydaje, przede wszystkim spokój o przebieg eventu, po drugie własny relaks podczas zabawy, gdyż nie do nas będzie należała rola organizatora, a po trzecie i najważniejsze zyskamy pewność, że profesjonalni organizatorzy imprez w fachowy sposób zbudują mocny zespół pracowników, co zaowocuje w przyszłości. A tego przecież sobie życzymy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.