Start » Branża eventów spotkań, Imprezy okolicznościowe, Przyjęcia okolicznościowe

Botoks Party

23 marca 2010 3 310 views 0 Komentarzy

Otóż odpowiedz kryje się już w nazwie, jego uczestnicy po prosu wstrzykują sobie botoks. Gospodarz – jak przystało na dobrego organizatora oczywiście pokrywa wszystkie koszty i zapewnia wszystkim uczestnikom odpowiedzią ilość zastrzyków. Zaproszenie na Botoks Party nie jest wśród Amerykanek niczym zaskakującym. Dlatego długo nie trwało, a moda na imprezy botoksowe przywędrowała i do naszego kraju?

Co to jest Botoks Party?

Jest to impreza dla kilku osób, podczas której lekarz podaje uczestnikom toksynę botulinową w celu wygładzenia ich zmarszczek mimicznych.

Ponieważ opakowania handlowe botoksu zawierają ilość  większą niż wymagana dla jednej osoby, stwierdzono, że najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie użycie go dla większej grupy. Toksyna botulinowa jest bowiem środkiem, który musi zostać zużyty w ciągu kilku godzin od otworzenia fiolki i nie można go magazynować na później.

Organizacja Botoks Party jest zatem kluczowym elementem w upowszechnianiu zabiegów wśród społeczeństwa. Takie spotkania mają na celu pokazać, że to nie boli. W trakcie takiego  spotkania można również pomówić z innymi uczestnikami o podobnych upodobaniach. Wielu z nich korzystało już z zabiegów medycyny estetycznej i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami.

Jak wygląda takie przyjęcie?

Grupa podekscytowanych kobiet i mężczyzn spotyka się w jednym wspólnym miejscu. Każda osoba jest zapraszana w dyskretny sposób do gabinetu, znika na około 15 – 30 minut.

Przed zabiegiem pacjent podpisuje zgodę na jego przeprowadzenie. Znieczulenie jest rzadko potrzebne, podawane są zazwyczaj środki uspokajające i odrętwiające. Osoba wykonująca zabieg wstrzykuje toksyny (około jednej dziesiątej łyżeczki od herbaty) w konkretne mięśnie na twarzy.

Event często poprzedzony jest prelekcją na temat medycyny estetycznej. Ponadto uczestnicy imprezy degustują wina oraz orientalne potrawy i inne przekąski, a dla wszystkich uczestniczek przewidziane są nagrody.

Są też specjalne oferty i zniżki dla organizatorów takich imprez.

Strony: 1 2 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

Komentarze są niedostępne.